Sazka eLEAGUE Dota 2 Článek

SOUHRN: Hippomaniacs si drží neporazitelnost, Young mají první výhru

maa
26. 9. 2020 18:40 Sdílej:

6. KOLO DOTA 2 | Šesté kolo je za námi a přineslo zajímavé rozuzlení. Hippomaniacs ve šlágru porazili CZC.eSubu a drží si sérii neporazitelnosti, Young vyhráli nad Lidovým Gamingem a připsali si první body. 

CZC.eSuba - Hippomaniacs 0:1

Hippomaniacs jsou stále stoprocentní! Ve šlágru kola dokázali s naprostým přehledem porazit druhého z favoritů CZC.eSubu a udrželi si tak první místo. Výsledné skóre 27:9 hovoří za vše.

MVP zápasu: Vojtěch „CURRY“ Novák

Hodnocení hráčů:

Tipek, hráč Hippomaniacs: "Esuba.... Kdo ? Do zápasu proti Esubě jsme šli s určitou jistotou, jelikož jsme věděli, že jejich nejsilnější sestava nenastoupí. To se také podepsalo na hře samotné. Hru jsme měli pod kontrolou od samého začátku a nám stačilo hrát jen kolem timingů a čekat až náš sven bude moct lítat na výlety do Karviné."

Lidovej Gaming - Young 0:1

Tým Young si poprvé v Sazka eLEAGUE připisuje výhru. Dokázal jednoznačně přehrát nováčka soutěže Lidovej Gaming, navíc takovým stylem, že vedl o 49 tisíc goldů. 

MVP zápasu: Samuel „Sammi“ Frajka

Hodnocení hráčů:

JohnyEbola, hráč Lidovýho gamingu: „Ravi začal draftit, tak to bylo vidět. Morph + ES nám prošel, protože jak řikal Sammi v rozhovoru, nikdo nečekal, že ten kluk hraje i normální carry hrdiny mimo Magnuse a Pudgeho. Každopádně to zahrál grandiózně a my musíme jen smeknout. Teď mě omluvte, jdu hledat naší formu.“

Young - CZC.eSuba 0:1

Young začátek zápasu zvládli na jedničku a už to vypadalo, že uštědří eSubě další lekci. Jenže zkušení hráči eSuby se zaskočit nenechali a po porážce s Hippomaniacs si na Young spravili chuť. Ač jim začátek nevyšel podle představ, rychle to napravili a potrestali jakoukoliv chybu. Breezy si navíc připsal hned dvakrát rampage. 

MVP zápasu: Štěpán „bReezy“ Průdek

Hippomaniacs  - Lidovej Gaming 1:0

Prali se jako lvi. Lidovej Gaming, který do Sazka eLEAGUE vlétl rovnou po hlavě se v posledních zápasech pořádně protrápil a prohrál dokonce i s posledními Young. Jenže proti Hippomaniacs předvedli parádní hru, která jim sice výhru nepřinesla, ale rozhodně se nedali zadarmo. 

MVP zápasu: Pavel "Mambos" Beneš

Související články