Dota 2 Článek SOUHRN: Dogs srazili Brute i Young, Hippomaniacs stále stoprocentní

SOUHRN: Dogs srazili Brute i Young, Hippomaniacs stále stoprocentní

maa

5. 9. 2020 17:15

3. KOLO DOTA 2 | Třetí kolo Sazka eLEAGUE v Dotě 2 je za námi. Young se zatím nedaří, nedokázali porazit Hippomaniacs ani GO GAME Dogs, stejně dopadli také hráči Brute, kteří se ve druhém splitu zatím stále hledají. Naopak fantastickou formu mají právě Dogs s Hippomaniacs.

Brute - GO GAME Dogs 0:1

Za začátku vyrovnaný zápas se v polovině překlenul na stranu Dogs, kteří svého soupeře systematicky ničili jednoho po druhém. V závěru předvedli jednoznačnou převahu a právem si tak vybojovali další výhru. 

MVP zápasu: David „Jezzfana“ Mareš

Hippomaniacs - Young 1:0

Tým Young se proti Hippomaniacs vytasil se silným pickem a v early game protihráče zaskočil. Skvělé výkony z úvodní části zápasu však dlouho nevydržely. Hippomanics předvedli svou kvalitu a potrestaly takřka všechny chyby, které Young udělali. 

MVP zápasu: Petr „Muf“ Fojtík

Hippomaniacs - Brute 1:0

Jeden z nejnapínavějších soubojů druhého splitu předvedli hráči Brute a Hippomaniacs. Brute se blýskli parádnímm výkonem v první půlhodině hry a dlouho diktovali tempo hry. Prohraný rosh fight však překlenul zápas na stranu Hippomaniacs, kteří si už dokázali výhru pohlídat. 

MVP zápasu: Vojtěch „Curry“ Novák

GO GAME Dogs - Young 1:0

Pokud by se týmu Young dařilo v late game stejně jako v early, rozsekali by každého. Jenže pozorní hráči z Dogs si dokázali najít cestu a v závěru zápasu svého soupeře zničit. Z GO GAME Dogs se tak ve druhém splitu stávají černí koně, kteří se nezaleknou nikoho. 

MVP zápasu: Daniel „Cechi“ Čechmánek

Související články