Sazka eLEAGUE Dota 2 Článek

Komunitní turnaj pro fanoušky Dota 2! Zaregistruj se a zahraj si s námi

Michal Mašika
8. 3. 2021 12:30 Sdílej:

Organizace Lidovej Gaming a komentátor Tomáš „Poko“ Pokorný se nezabývá jen soutěžením na špičce CZ/SK scény, navíc pořádá i „lidové streamy“ a nyní se pouští i do organizace vlastního turnaje společně se Sazka eLEAGUE.

Lidovej turnaj myšlenkově navazuje na Vánoční turnaj - dvoudenní sranda pro týmy všech skillových kategorií. Kromě částečně crowdfundovaného prizepoolu Rudolfa II. bude taky oceněn MVP igrok turnaje 1 000,-. Nalaďte se před Sazka eLEAGUE a zkuste poměřit síly s novým lidovým stackem.

„Lidovej Gaming jako takovej vznikl z části jako komunitní projekt, kam se může přidat každej ať už s nějakým contentem nebo myšlenkou toho vrátit trochu CZ/SK komunitě samotný. Nám s poKem se líbila atmosféra, v jaký se dařilo uspořádat minulej vánoční turnaj, a chtěli jsme podobnej vibe udržet i v našem turnaji. Mám radost, že se k týhle myšlence přidala další řada lidí, ať už se jedná o přispění do prize poolu, streamery, nebo admin zázemí,“ říká kapitán týmu Jan „JohnyEbola“ Havelka.

Akce proběhne o víkendu 20. a 21. března. V sobotu se bude hrát skupinová fáze stylem každý s každým od 10:00. Neděle bude vyhrazena pro play-off ve formátu BO3 single elimination s utkáním o třetí místo. Hrát se začne ve 13:00.

Prize pool je stanoven na celkových 12 000 Kč + 1 000 Kč pro nejlepšího hráče voleného diváky. Pokud však diváci během oficiálního streamu přispějí na výhru v turnaji v takzvaném Lidovém crowdfundingu, Lidovej Gaming dá stejnou částku ze své kapsy, a to až do výše 2 000 Kč.

Registruj se do turnaje!

Příklad: pokud Franta pošle donate v hodnotě 500 Kč, Lidovej Gaming přidají svých 500 Kč a prize pool pro hráče vzroste o 1 000 Kč. Pokud celková darovaná částka všech donatů dosáhne třeba 2 500 Kč, Lidovej Gaming stále přidává maximálně 2 000 Kč.

Pokud se na příspěvcích podaří vybrat více než 2 000 Kč, uspořádají LG exhibiční zápas 1v1 na midu mezi Jojkou a Johnym Ebolou.

Výhru si týmy rozdělí následovně:

1. místo – 6 000 Kč (+ 50 % z Lidového crowdfundingu)
2. místo – 3 000 Kč (+ 25 % z Lidového crowdfundingu)
3. místo – 1 800 Kč (+ 15 % z Lidového crowdfundingu)
4. místo – 1 200 Kč (+ 10 % z Lidového crowdfundingu)

Během turnaje může zápasy komentovat kdokoli, hráči také mohou streamovat průchod turnajem ze svého pohledu. Jediné omezení je v neděli ohledně grandfinále, u něj jsou všechny neoficiální streamy zakázány. Turnaj bude komentovat Dota 2 streamer MexxeSS na svém Twitch kanále.

Související články