Sazka eLEAGUE Dota 2 Článek

Klíče k vítězství v 6. kole Sazka eLeague Dota 2 – největší derby na obzoru

24. 9. 2020 19:30 Sdílej:

V sobotu 26. září nás čeká velmi dlouho očekávané utkání mezi favority celé ligy. Dosud neporažení Hippomaniacs vyzvou tým eSuba, který je druhý v pořadí a pouze jednou klopýtl v zápase s Go Game Dogs.

Hippomaniacs – eSuba

Hned první zápas kola nabídne to nejlepší, co lokální scéna má. Hippomaniacs jsou hlavními adepty na celkové vítězství a zatím prochází jednotlivými koly jako horký nůž máslem.

V jejich řadách hrají tři hráči ze staré sestavy, která se v roce 2019 málem dostala na největší esportový turnaj The International. Curryho, Mufa a Sehnyho doplňují jedni z nejzkušenějších hráčů domácí scény Mambos a Tipek.

Na druhé straně eSuba sice nevyhrála všechna svá dosavadní utkání, nedá se však říci, že by skillově za Hrochy zaostávala. Jedinou prohru jim uštědřili Go Game Dogs a i přes neskutečný výkon Cechiho a spol. se dá říci, že eSubáci své soupeře podcenili, hlavně v draftu. Navíc jim chyběl i klíčový hráč Ade a BOOM byl tedy nucen hrát roli, ve které není tak dobrý, jako na midu.

Nyní by měla eSuba nastoupit v plné sestavě, pravděpodobně i s hvězdným midlanerem BOOMem. Právě souboj na midu mezi reprezentantem Vikin.gg a Mambosem bude pro vývoj zápasu klíčový. Oba dva jsou schopni individuálně přehrát téměř jakéhokoli soupeře a vybudovat si takovou výhodu, že víceméně sami dokážou dotáhnout svůj tým k vítězství.

Pokud Hippomaniacs zvítězí, zůstanou už na prvním místě tabulky a nikdo nebude mít možnost je sesadit. Tím si zajistí postup do semifinále druhého splitu a nejhůře čtvrté místo. Je však jasné, že s ničím jiným, než s výhrou se nespokojí.

Související články