Dota 2 Článek Dota PIT S4 nabídne mimo jiné účast dvou CZ/SK hráčů BOOMa a Skitera

Dota PIT S4 nabídne mimo jiné účast dvou CZ/SK hráčů BOOMa a Skitera

Michal Mašika

30. 11. 2020 17:17

Oblíbená série turnajů OGA Dota PIT přichází se čtvrtou sezónou do dvou světových regionů, a to Číny a Evropy + CIS. Právě v evropské části uvidíme bojovat o titul i zástupce České republiky a Slovenska.

EU+CIS

Společnost One Game Agency představila své dva nadcházející turnaje. V EU/CIS divizi Dota PIT S4 se utká celkem osm pozvaných týmů o prize pool 150 tisíc dolarů. Mezi nimi jsou i Vikin.gg s hvězdným midlanerem Miroslavem "BOOM" Bičanem a poměrně nový celek mudgolems, který reprezentuje i slovenský matador Oliver "Skiter" Lepko.

Pozvané týmy:
OG
Nigma
mudgolems
Just Error
Virtus.pro
Natus Vincere
Vikin.gg
Alliance

Turnaj bude pochopitelně probíhat v online prostředí, a to od 15. do 18. prosince. Pořadatelé zvolili pro tento turnaj trochu nezvyklý herní systém v podobě dvojité eliminace bez skupinové fáze. První kolo Upper Bracketu je již rozlosováno, Vikingové si zahrají proti vicemistrům světa z týmu Nigma, mudgolems vyzvou Alliance.

Pavouk Dota PIT S4 • Foto liquipedia.net

Čína

Organizátoři přistoupili k čínské variantě turnaje trochu jinak, zejména co se týče herního formátu. V termínu od 3. do 12. prosince se osm nejlepších čínských týmů utká rovněž o 150 tisíc dolarů. Na rozdíl od evropské části zde bude skupinová fáze, ze které však do play-off postoupí jen šest nejlepších. Mezi hlavní favority patří nový supertým Elephant, Vici Gaming a PSG.LGD.

Pozvané týmy:
EHOME
PSG.LGD
Royal Never Give Up
Aster
Magma
Invictus Gaming
Vici Gaming
Elephant

Související články