Digi z eSuby před play off: V semifinále bych radši potkal tým Fazuliak + 4 
Dota 2 Článek Digi z eSuby před play off: V semifinále bych radši potkal tým Fazuliak + 4 

Digi z eSuby před play off: V semifinále bych radši potkal tým Fazuliak + 4 

maa

7. 10. 2020 10:34

Základní část Sazka eLEAGUE je za námi a před hráči Doty 2 už je pouze play off. Jedním z největších favoritů na výhru je CZC.eSuba, která postupuje z druhého místa a v semifinále se utká s vítězem duelu Rozbíječi-Dogs. Koho by si přál víc Sebastien "Digi" Ložek a jak je spokojený se základní fází?

Ahoj. Už je jasné, že znovu postupujete z druhého místa. Jak bys základní část z vašeho pohledu zhodnotil?
Určitě jsme s 2. místem spokojeni, většinu her jsme nebrali moc vážně, takže je těžký říct, co se povedlo a co ne. Víme ale o hodně věcech, co se dá zlepšit. 

Ze sedmi her jste dvě prohráli. Už jste si nad nimi sedli a řekli si, co napravit, aby se to v play off neopakovalo? 
Jedna z věcí, co se dá lehce napravit, je neposlouchat nejmenovaného hráče Spirit Breakera v draft fázi. Jinak asi stačí zahrát líp. 

V play off se utkáte s vítězem duelu Rozbíječi-Dogs. Kdo myslíš, že z nich postoupí? 
Řekl bych že tak na 90 % vyhrají Rozbíječi. Jsou to lepší hráči a je tady velká šance, že tým Dogs bude po posledním týdnu lehce "mentally done". 

VIDEO: Připomeňte si finále prvního splitu:

A koho z nich bys potkal v semifinále ty sám radši? 
Určitě bych radši potkal tým Fazuliak + 4. 

V základní části se vaše sestava několikrát měnila a snad pokaždé jste hráli v jiném složení. Můžeš prozradit, v jaké sestavě vás můžeme čekat v play off?
V jaké sestavě budeme hrát nikdo z nás ještě neví, záleží na tom, jak ESL naplánuje Vikin.gg hry v probíhajícím ESL One Germany turnaji. 

Na celkovou výhru jste favorizováni vy a Hippomaniacs, s těmi jste ale v základní části prohráli. Jak velkou šanci si dáváte do případného finále s nimi? 
Zatím všechny zápasy proti Hippos (ať už v Sazce nebo IESF) hráli Hippos o dost líp a přišlo mi, že jsme neměli moc šancí. Proti dvojici Sehny + Muf se vždycky hrálo špatně a pořád to tak je. Myslím ale, že když zahrajeme dobře a připravíme se na jejich drafty, tak je můžeme porazit stejně jako minulý split, kde jsme měli vyhrát 3:0. Odds bych ale tak dal 70/30 pro HM. 

Související články