Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Comeback byl blízko, Sinners nakonec vypadávají ze Snow Sweet Snow

SOUHRN: Comeback byl blízko, Sinners nakonec vypadávají ze Snow Sweet Snow

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

8. 3. 2021 13:30

Jak rychle přišlo play off Snow Sweet Snow, tak podobně svižně pro Sinners končí. Nejlepší český tým posledních let, se v osmifinále utkal s polskými AGO. Bohužel, v BO3 sérii byli neúspěšní a čtvrtfinále proti Ninjas in Pyjamas si nezahrají. AGO ovládli sousedský souboj 2:0 (16:11, 16:13).

Bohužel. Sinners předvedli ve Swiss Stage Snow Sweet Snow několik výborných výkonů, se skóre 3-1 se kvalifikovali do play off. V osmifinále narazili na AGO, polský celek, momentálně 44. tým světa. Očekával se vyrovnaný zápas, čeští fanoušci však doufali v opačný výsledek.

Vertigo nezačalo pro Sinners špatně, první polovina nakonec přes všechny pauzy a technické problémy skončila takřka nerozhodně (7:8). Jenže kromě prvních několika kol si čeští hráči na své CT straně neškrtli a nedokázali zastavit rozjetou mašinu AGO. 11:16, Poláci měli první mapu v kapse.

Na Trainu to dlouho vypadalo na debakl. Obrana Sinners absolutně nevyšla, do druhé půlky šli s mankem sedmi kol (4-11). Comeback byl opravdu blízko, Češi se dotáhli až na rozdíl dvou bodů. Za stavu 13-15 si však nepohlídali čas a do čtvrtfinále Snow Sweet Snow se nepodívají. Obrovská škoda, i tak se rozhodně Sinners nemají za co stydět a do dalších turnajů mohou jít se vztyčenou hlavou.

Související články