Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

SOUHRN: Po Vertigu přišel strmý pád, Sinners nestačili na SAW

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
2. 3. 2021 13:50 Sdílej:

Bylo jasné, že SAW českým borcům nedají nic zadarmo. Sinners nastoupili proti silnému soupeři po parádním představení s GODSENT, v koncertu pokračovali i na první mapě dnešní série. Jenže SAW se z prohry rychle oklepali a zápas po dvou jednoznačných mapách otočili. Sinners tak mají v prozatimním průběhu Snow Sweet Snow 2 skóre 1:1.

Také druhý zápas Snow Sweet Snow 2 přisoudil českým jedničkám ze Sinners těžkého soupeře. SAW, celek seskládaný z borců pocházejících z Pyrenejského poloostrova, je momentálně ve světovém žebříčku o jedno místo před dvojnásobnými šampiony Sazka eLEAGUE. V posledním Snow Sweet Snow turnaji se SAW dostali až mezi nejlepší čtyři, kde padli v boji proti FunPlus Pheonix v čele s Martinem „STYKO“ Stykem.

Jenže hned Vertigo smetlo všechny předzápasové předpoklady o třech vyrovnaný mapách ze stolu. Sinners ukázali, že Vertigo jim prostě sedí a svého soupeře zdemolovali 16:7. 

Bohužel, scénař se na dalších dvou mapách obrátil. SAW byli jasně lepší, nepovolili českým střelcům téměř nic a po výhrách 16:7 a 16:6 slavili vítězství 2:1.

Sinners si připisují první porážku na Snow Sweet Snow 2, ve středu se utkají s dalším z týmů se skóre 1:1. O čase a soupeři vás budeme informovat.

Související články