Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Sinners zdemolovali GODSENT a do Snow Sweet Snow vstupují vítězně

SOUHRN: Sinners zdemolovali GODSENT a do Snow Sweet Snow vstupují vítězně

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

1. 3. 2021 15:55

Epitacio „TACO“ de Melo či João „felps“ Vasconcellos. Velká jména brazilského a světového Counter-Striku, se kterými se v rámci prvního zápasu Snow Sweet Snow utkali Sinners. Češi si s Brazilci poradili naprosto jednoznačně a Swiss Stage Snow Sweet Snow zahájili ideálně.

Rozjetá mašina české výroby přejela brazilskou konkurenci. Sinners sice vstupovali do zápasu proti GODSENT jako favorité, takovou show však čekal málokdo. Češi byli jednoznačně lepší a ani největší talent jihoamerické CS:GO scény nenašel na parádní výkon českých borců odpověď.

Sinners vlétli do série jako uragán, na Vertigu se dostali do rychlého vedení 9-2, které do konce zápasu ještě navýšili. obrovský podíl na jednoznačné výhře 16:6 měl Tomáš „oskar“ Šťastný, který dosáhl na skvělé skóre 24-7 (+17).

Češi si nevedli o nic hůře ani na Infernu, které bylo ze strany Brazilců celkem překvapivým pickem. Sinners jsou totiž na této mapě ve výborné formě, což dnes také potvrdili. 16:7, celkově 2:0 a nejlepší možný vstup do hlavního turnaje Snow Sweet Snow.

O dalším soupeři Sinners se rozhodne v pondělních večerních hodinách. Sledujte sociální sítě Sazka eLEAGUE a žádné novinky ohledně tažení Sinners na Snow Sweet Snow vám neunikou!

Související články