Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Prohra. Sinners ve druhém zápase nestačili na Tricked

SOUHRN: Prohra. Sinners ve druhém zápase nestačili na Tricked

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

30. 3. 2021 15:10

Bohužel, dneska se nedařilo. Pondělí bylo pro Sinners ve znamení jednoznačných a především vítězných BO3 sérií, proti Tricked se ale nedařilo. V druhém špílu Snow Sweet Snow 3 si Sinners nedokázali s dánskými střelci poradit a ve středu je tak čeká souboj s dalším týmem se skóre 1:1.

Již před zápasem bylo jasno, že Sinners nečeká nic jednoduchého. Tricked se v posledních týdnech předvádí ve slušné formě, kterou ukázali i v souboji proti českým jedničkám.

Inferno, tradiční pick Sinners, začalo dobře. 10:5 na teroristické straně, několik clutchů, dobrý teamplay. Jenže druhá polovina byla naprosto tragická, Sinners do konce mapy uhráli pouhá dvě kola a Tricked tak šli po výhře 16:12 na Train s vedením 1:0.

Mezi vlaky to probíhalo podobně. Sinners v první půlce předváděli slušný výkon, za CT si nenechali soupeře odskočit a do druhé poloviny šli s mankem jediného kola. Podobně jako na Infernu však Sinners druhá polovina absolutně nevyšla. 16:9, 2:0 pro Tricked.

Sinners budou nyní čekat na odehrání dalších zápasů, večer se pak dozví svého zítřejšího soupeře. Mač budete moci opět sledovat na twitch.tv/eleaguecz.