Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Velká paráda! Sinners postupují do play off o milion!

SOUHRN: Velká paráda! Sinners postupují do play off o milion!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

2. 4. 2021 09:30

Sinners se ve třetím vydání turnajů Snow Sweet Snow konečně dostali přes Swiss Stage. Čeští legionáři neměli vůbec jednoduchého soupeře, ani němečtí Sprout však nezastavili Čechy v cestě za dalším z úspěchů liberecké organizace na mezinárodní scéně.

Zápas hodný rozhodujícího kola o play off. Clutche, faily, strategické outplaye. Fanoušci mohli vidět během zápasu Sinners vs. Sprout snad vše, po čem každý fanoušek CS:GO touží. A výhra českého celku byla lahodnou třešničkou na dortu.

První mapa, Nuke, probíhala celkem hladce. Sinners kontrolovali průběh bitvy okolo jaderné elektrárny, po slušné CT straně přišla na řadu klasicky výborná teroristická halfa, na níž Sinners svému soupeři povolili pouze jediné kolo. 16:8, šlo se na Inferno.

Také tam byli čeští borci silnější. Ofenzíva jim opět vyšla na výbornou, po třech vyhraných kolech na začátku druhé poloviny měli Sinners k dispozici bodový polštář osmi bodů. Jenže opět se ukázala horší obrana, zápas došel až do prodloužení, v němž se předvedl neuvěřitelným clutchem Tomáš "oskar" Šťastný. I díky němu Sinners celé utkání ovládli 19:16, sérii 2:0.

Sinners postupují do play off Snow Sweet Snow, v RO12 se potkají s jedním z týmů z horní poloviny Swiss Stage. O rozlosování vás budeme informovat na Facebooku Sazka eLEAGUE.

Související články