Česko-slovenská liga  elektronického sportu
vstoupi-entropiq-na-pole-cs-go-ve-hre-je-nadupana-sestava-v-cele-s-leckrem
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Vstoupí Entropiq na pole CS:GO? Ve hře je nadupaná sestava v čele s Leckrem

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
18. 6. 2020 08:00 Sdílej:

TrashTalker zveřejnil na své Facebook stránce zajímavou informaci. Tým Entropiq, který je známý zejména díky svým FIFA a PUBG sekcím, se prý má zajímat o vstup do světa Counter-Strike: Global Offensive. Pokud je report pravdivý, sestava bude pořádně našlapaná. 

Reklama

Přestupový kolotoč na česko-slovenské scéně po konci obou lig nabral na obrátkách. Největší bombu přinesl CS:GO reportér TrashTalker, podle kterého se má organizace Entropiq zapojit do CZ/SK scény. A sestava je pořádně nabitá. 

Michal "leckr" Kadlíček teprve před týdnem opustil organizaci No Limit Gaming. Ve svém prohlášení popsal náročnost vedení mezinárodního týmu, návrat na česko-slovenskou scénu je tak více než reálný. Jeho budoucnost je již dost možná jistá. 

V Entropiq by se k němu dle reportu měli připojit bývalí spoluhráči s Team Brute: Lukáš "capseN" Konečný, Zdeněk "daxen" Dušek a Filip "AJTT" Dolenský. Borci spolu reprezentovali Českou republiku na European Nations Cupu. 

Posledním dílkem skládanky by měl být Jan "HONES" Urválek, který v minulosti hájil barvy týmů jako Dark Tiger či Inside Games. 

Odchod Daxena ze Sampi byl potvrzen samotnou organizací. Dalším zasaženým týmem by měli být Brute, kteří by tak přišli o hvězdného AWP hráče CapseNa a mladou pušku AJJTa.