Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

VIDEO: První body pro Enterprise. Prožili jsme mentální obrození, říká xperrience

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
7. 9. 2020 11:00 Sdílej:

Nedařilo se. Dva zápasy, dvě prohry, nula bodů. Sečteno, podtrženo, poslední místo. Proti Dark Tigers byl cíl jasný - zvítězit a nastartovat comeback na přední příčky. To se podařilo, Enterprise nedali soupeři šanci a bodově se dotáhli na šesté Brute. Kapitán týmu Dávid "xperrience" Červenec po zápase shrnul příčiny výhry svého celku.

„Přišlo to v pravý čas,“ oddychl si slovenský střelec v pozápasovém rozhovoru. „Kluci asi byli spokojení, já už jsem si zvyknul, že mám dva fragy,“ říkal s úsměvem „xperrience“. Ten se odlepil z posledního místa, co se týče statistiky K/D (0.63) a zároveň poodskočil na první příčce Headshot % (67,65%).

Enterprise se poctivě na své zápasy poctivě připravují. Podcenění soupeře nepřipadá v úvahu. Na co se borci konkrétně soustředili?

„Vždycky se na soupeře připravujeme, je úplně jedno, kdo to je. Díváme se na dema, rozmýšlíme dopředu, co uděláme, studujeme pistolky. Nic nepodceňujeme,“ popsal kapitán Enterprise předzápasovou přípravu.

LucasP a xperrience • Foto Enterprise

„Po první prohře jsme změnili mentalitu, hrajeme více seriózně a komunikujeme jinak. Hrajeme naplno za jakéhokoliv stavu,“ komentoval „xperrience“ změny v týmu po prvním kole, kdy Enterprise nestačili na Brute.

V příštím kole narazí Enterprise na prozatimní lídry ligy z eSuby. „Věřím, že můžeme vyhrát, minimálně remizovat,“ říká lídr týmu před zápasem čtvrtého kola. „Oni nejsou žádný intergalaktický tým, jak to všichni prezentují,“ doplnil.

Související články