Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: Francouzské prokletí. ZywOo a kennyS předvedli nejhorší výkony kariéry

VIDEO: Francouzské prokletí. ZywOo a kennyS předvedli nejhorší výkony kariéry

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

11. 2. 2021 13:24

Mathieu „ZywOo“ Herbaut v pondělí, ve středu Kenny „kennyS“ Schrub. Francouzským sniperům to v posledním týdnu nestřílí, obě hvězdy si do statistik připsaly svůj nejhorší kariérní výkon a neutekly ani internetovým vtipálkům.

Na zápasy proti Evil Geniuses a Complexity nebudou francouzští fanoušci vzpomínat v dobrém. Dvě z jejich největších domácích hvězd, Mathieu „ZywOo“ Herbaut a Kenny „kennyS“ Schrub, si totiž na dvou mapách dohromady zapsaly pouhých pět killů!

Obřím šokem bylo především představení 20leté superstar, která byla vyhlášena nejlepším hráčem za rok 2020. Bývá to právě ZywOo, kdo se staví do role hlavního tahouna Vitality a je známý svým až neuvěřitelným skillem. Overpass proti Complexity však jemu (2-17) a celému týmu hrubě nesedl.

Jen o dva dny později se podobně „vedlo“ také Kennymu. Ten se potýká v posledních několika letech s velkou inkonzistencí, podobně tomu bylo také na Nuku proti Evil Geniuses.

Za 21 kol při prohře 5:16 mířil kennyS přesně pouze třikrát (3-20) a šlo o nejhorší zápas za jeho dlouholetou a bohatou kariéru.

Související články