Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Valve oficiálně implementuje Trusted Mode do CS:GO, hráči se potýkají s problémy

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
9. 7. 2020 13:30 Sdílej:

Cheateři jsou dlouhodobým problémem Counter-Strike: Global Offensive. Valve se marně snaží eliminovat velký počet cheaterů, kteří přichází se stále novými programy, díky kterým mohou obejít VAC (Valve Anti-Cheat). Nyní přichází Trusted Mode, který je po delší době větším updatem, kde se Valve zabývá cheatery v CS:GO. 

Poprvé byla přidána možnost "Trusted Launch" do CS:GO před dvěma týdny. Hlavním cílem nastavení Trusted Launch je omezení programů, které mohou spolupracovat se hrou. 

Pokud hráči nebudou chtít používat Trusted Launch, mohou použít -untrusted v "Set Launch Options." To jim dovolí používat právě tzv. "third party" programy. Negativem bude ale zhoršený Trust Factor.

Bohužel, jak to často s velkými updaty bývá, ani tento není bezchybný. Hráči často pociťují obří lag spiky při pohybu myší v menu i v samotné hře.

Často je problém v programu Overwolf, softwaru, který funguje jako rozšíření počítačových her. Dále hráči reportují problémy s Nvidia Game Filters, které jsou součástí GeForce Experience. 

Jak mohou vypadat problémy s Trusted Launchem. • Foto Valve

Pro ty, kteří se sektají s nepříjemnostmi, je připravená starší verze hry bez Trusted Launch “1.37.5.9.” Možnost najdete pod Counter-Strike: Global Offensive -> Properties -> Betas -> 1.37.5.9.