ukrajinska-legenda-na-ceste-do-ameriky-zeusuv-byvaly-spoluhrac-pry-miri-do-usa
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Ukrajinská legenda na cestě do Ameriky? Zeusův bývalý spoluhráč prý míří do USA

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
4. 8. 2020 14:15 Sdílej:

Danylo "Zeus" Teslenko se v posledním vlogu vyjádřil k několika zajímavým tématům. Jedním z nich je možný odchod jeho bývalého dlouhodobého spoluhráče z Natus Vincere Ioanna "Edward" Sukharieva do Ameriky. Jaký tým by mohl legendární ukrajinský špíler posílit?

Před necelým měsícem jsme informovali o návratu Edwarda na profesionální scénu, když se zúčastnil kvalifikace na CTRL Play League s týmem Selectah. Poslední zprávy však naznačují další přestup.

Podle Zeuse dostal Edward z USA slušnou nabídku a je připravený se přestěhovat za velkou louži. Hlavním lákadlem jsou prý slušné peníze, organizace však zatím není známa.

Dá se předpokládat, že nepůjde o jeden z nejsilnějších amerických týmů jako jsou Gen.G, Evil Geniuses či Team Liquid. Ti mají totiž sestavy jasně dané a i díky výsledkům se nedá očekávat, že by se chystaly další změny. 

Největší smysl tak dává Edwardův přestup do Envy. Mezinárodní sestavě se nedaří a celek by měli opustit Buğra "Calyx" Arkin a Ryan "ryann" Welsh, polský Michał "MICHU" Müller podle všeho u týmu zůstane. 

Individuálně na tom není ukrajinský borec nikterak výjimečně, jeho zkušenosti jsou však hlavně u podobného amerického týmu velice vzácné.

Pro ty z vás, kteří umí rusky, přikládáme Zeusův vlog:

 

Související články