Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Top 5 momentů šlágru Sinners vs. Entropiq: Vteřina od vítězství i Capsenův ace

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
19. 4. 2021 13:00 Sdílej:

Lepší start si druhá sezóna Sazka eLEAGUE v CS:GO snad ani nemohla přát. Dva z největších favoritů na vítězství, Entropiq a Sinners, se utkali v tuhém boji, který bavil snad všechny. Především Overpass bylo obří drama, Entropiq byli totiž jen kousek od pojištění alespoň jednoho bodu. Co se vlastně na Overpassu událo?

Entropiq jednu sekundu od vítězství na Overpassu

Stav 15:11. Jediné kolo stačilo Entropiq k vítězství na první mapě. Lukáš „capseN“ Koláčný poslal Tomáše „oskar“ Šťastného k zemi. Hráči Sinners se postupně začali odpojovat ze serveru, zápas měli za ukončený. Jenže bez defuse kitu nestíhal sniper Entropiq bombu zneškodnit a Sinners žili dál.

Capsenův ace

Entropiq se po nepovedeném konci prvních třiceti kol na Overpassu museli ychle oklepat. Nic nebylo ztraceno, bylo tu prodloužení. A to načal parádním způsobem již zmiňovaný Capsen.

Luxusní granát od ZEDKA

Velké hráče zdobí mimojiné perfektní používání granátů. Do této kategorie patří také Jindřich „ZEDKO“ Chyba, jenž poslal parádní HE pod nohy tří soupeřů z Entropiq.
 

Parádní Oskarův flick

Tomáš „oskar“ Šťastný je prostě s AWP na jiném levelu. Svůj um předvedl také v 1v2 situaci, kdy už šlo pomalu do tuhého a zkušený sniper nebyl daleko od zvládnutí téměř nevyhratelné situace.

HONES v důležitém kole posílá dvě hlavy

Poslední kola základní části bylo vidět, že hráči organizace Martina Kabrhela byli opaření a Sinners byli v ráži. Do slibné situace ale svůj tým dostal Jan „HONES“ Urválek, který rychle usmrtil dva nepřátele.