top-5-akci-sazka-eleague-cs-go-weamuv-1v5-clutch-ci-paradni-awp-shot-od-nia
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Top 5 akcí Sazka eLEAGUE CS:GO: Weamův 1v5 clutch či parádní AWP shot od NIA

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
15. 10. 2020 14:30 Sdílej:

TOP 5 | Základní část Sazka eLEAGUE CS:GO je za námi a my se před play off ohlédneme za těmi nejlepšími akcemi, které nám těchto sedm kol přineslo. Čí play byl ten nejlepší?

1) wEAMO 1v5 clutch

Peter „wEAMO“ Rauch chtěl se svým celkem ve druhém kole napravit mírné zaváhání z úvodního dějství. Proti Brute se to Dark Tigers povedlo. Weamo zároveň ukázal, že IGL rozhodně nejsou hráči bez individuální síly. 

2) NIO s AWP

Reakce komentátorů hovoří za vše. Dominik „NIO“ Maxian se vytáhl neuvěřitelným AWP flickem, kterým popravil svého soupeře. Výstavní 1v2 situace.

3) SHOCK one tap show

Max „SHOCK“ Kvapil je pověstný svými one tapy. Když to jde, snaží se svého soupeře zabít ekonomicky jedinou kulkou do hlavy. Proti eEriness.MARVO se mu to podařilo.

4) Nebojácný KWERTZZ

Když vám dojde trpělivost a chcete rychle ukončit kolo, napodobujte Simona „KWERTZZ“ Horáka. Ten vyběhl přes smoke, vysprejoval tři protihráče a bylo po kole. 

5) ZEDKO 1v3 

Sinners proti Entropiq byl snový souboj prvního kola. Špíl rozhodně nezklamal, hráči obou týmu předvedli show. Jindřich „ZEDKO“ Chyba zaskočil soupeře a s 1v3 situací si náramně poradil.