top-5-akci-finale-sazka-eleague-beastikuv-deagle-i-forsyy-v-pistolkovem-kole
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Top 5 akcí finále Sazka eLEAGUE: Beastikův Deagle i forsyy v pistolkovém kole

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
19. 10. 2020 10:30 Sdílej:

FINÁLE CS:GO | Sazka eLEAGUE poznala v neděli vítěze druhého splitu CS:GO. Stejně jako v splitu úvodním ovládli celou ligu Sinners. Průběh finálové série však nebyl rozhodně jednoduchý a na třech mapách jsme viděli nejednu parádní akci.

1) Beastikův půlmilionový Deagle

Enterprise byli pouhá dvě kola od prodloužení a potenciálního začátku obřího comebacku. Sebastian "beastik" Daňo byl proti a se svým Deaglem si poradil hned se čtveřicí soupeřů. Jeho spoluhráč si pak poradil v 1v1 situaci a Sinners mohli slavit.

2) Forsyy vyhrává první kolo

Lepší vstup do finálové série si Enterprise nemohli přát. V 1v3 retake situaci zachoval David "forsyy" Bílý chladnou hlavu a po zneškodnění tří teroristů si v poslední sekundě poradil i s bombou.

3) SHOCK 1v4

Sinners se jednoduše v první polovině na Overpassu dařilo. Zářným důkazem je také 1v4 clutch Maxe "SHOCK" Kvapila, který si po položení bomby našel správnou pozici a popravil i poslední dva soupeře.

4) Pistolkový 1v2 clutch v podání Twista

Enterprise zaveleli ke comebacku. Na konci první poloviny dokázali zvítězit ve třech kolech v řadě a potřebovali vyhrát pistolky. To se jim především díky Matěji "twist" Petrášovi povedlo.

5) Krásný spray od Cannieho

Inferno bylo jedinou mapou celé série, kdy byl výsledek vcelku jednoznačný. Sinners řádili a téměř k ničemu Enterprise nepustili. Hubert "CaNNiE" Ludwig ukázal, že nepotřebuje AWP k tomu, aby poslal nepřítele k zemi.