top-5-akci-ctvrtfinale-cs-go-suplick-se-vytahnul-strilelo-to-i-enterprise
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Top 5 akcí čtvrtfinále CS:GO: Suplick se vytáhnul, střílelo to i Enterprise

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
16. 10. 2020 07:30 Sdílej:

PLAY OFF CS:GO | Čtvrtek přinesl spoustu parádních akcí. První hrací den play off druhého splitu Sazka eLEAGUE CS:GO byl plný clutchů. sprayů a flicků. My jsme vybrali pět nejlepších akcí jako malou ochutnávku před sobotními semifinále.

1) LucasP Ace v pistolkovém kole

Enterprise na Infernu ukázali parádní teroristickou stranu a její součástí byl také Lukáš „LucasP“ Pócsik. Jeho ace v druhém pistolkovém kole ukázal Sampi, že to budou mít opravdu těžké.

2) 1v3 clutch Suplicka

Šimon „suplicK“ Skuplík ukázal proti Entropiq svůj individuální skill. Na Nuku v nejednom kole k ničemu soupeře nepustil. Jeho 1v3 clutch zvedl ze židlí i naše komentátory.

3) fREDI blind spray

Karek „fREDI“ Královec si proti Entropiq otevřel střelnici. Flashbangy ho nezastavily od toho, aby poslal k zemi hned trojici soupeřů a vyhrál tak kolo pro svůj celek.

4) Dytor si s Deaglem rozumí

Martin „dytor“ Handl patří mezi nejtalentovanější aimery česko-slovenské scény. Se svým Deaglem to ukázal Entropiq, jehož tři zástupce nekompromisně touto zbraní popravil.

5) Suplickův spray

Šimonu „suplicK“ Skuplíkovi stačil jediný zásobník k tomu, aby sestřelil hned tři soupeře. Po nervózním začátku spraye nedal borcům ze Sampi šanci.