Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Tipy 6. kola CS:GO: Sinners vyhrají šlágr kola, Sampi přehrají Dark Tigers

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
25. 9. 2020 12:00 Sdílej:

6. KOLO CS:GO | Předposlední kolo Sazka eLEAGUE CS:GO nabídne souboj titánů. Dva nejúspěšnější týmy jarního splitu a prvních pěti kol toho druhého se utkají v Bo2 v přímém souboji o první místo v lize. Napínavá bude také bitva mezi Enterprise a eEriness.MARVO. 

Dark Tigers - Sampi

Tip: Vítěz FT - Sampi
Sleduj všechny zápasy na twitch.tv/eleaguecz

Dark Tigers se v posledních týdnech nedaří, po 5. kole jsou dokonce šestí a musí se obávat o postup do play off. Na druhé straně Sampi jsou třetí a v posledních třech zápasech si připsali hned sedm bodů. Ve formě hrající Sampi si s Dark Tigers poradí 2:0.

Dark Tigers
2,80
Sampi
1,40

Enterprise - eEriness.MARVO

Tip: Vítěz zápasu - Enterprise
Sleduj všechny zápasy na twitch.tv/eleaguecz

Eeriness.MARVO se mohou vítězstvím proti Enterprise v jejich vzájemném souboji na slovenskou organizaci bodově dotáhnout a v celkové tabulce ji dokonce přeskočit. V minulém kole se eEriness.MARVO s náhradníkem proti Entropiq parádně předvedli, proti Enterprise však i přesto budou v roli outsidera. Enterprise nabírají formu a většina hráčů je tipuje na umístění v semifinále. 2:0 pro Enterprise.

Enterprise
1,35
eEriness
3,00

CZC.eSuba - Sinners

Tip: Vítěz FT - Sinners
Sleduj všechny zápasy na twitch.tv/eleaguecz

Zápas základní části Sazka eLEAGUE. Repríza finále prvního splitu nabídne zároveň souboj svou vedoucích týmů ve splitu druhém. Je možné, že pro jeden z týmů půjde o první prohru v aktuálním splitu ligy. O koho však půjde? Esuba sice hraje kvalitní CS:GO, Sinners se však dostávají zpět na svůj level, který je výš než kohokoliv u nás. 2:0 Sinners.

CZC.eSuba
3,50
Sinners
1,25

Brute - Entropiq

Tip: Remíza
Sleduj všechny zápasy na twitch.tv/eleaguecz

Brute potřebujá bodovat. Na postupová místa ztrácí 2 body, Entropiq na druhé straně okupují čtvrtou příčku a výhra by jim zajistila postup. Brute se postupně zvedají a prodlouží Entropiq sérii bez vyhrané série, když je oberou při remíze 1:1 o dva body.

BRUTE
3,50
Entropiq
1,25

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Související články