Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Tipy 4. kola CS:GO: Esuba přehraje Enterprise, přijdou Sinners o body?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
11. 9. 2020 00:30 Sdílej:

Jsme přesně v polovině druhého splitu Sazka eLEAGUE CS:GO a týmy se pomalu začínají soustředit na boje o play off. Enterprise se ze sedmé příčky budou snažit posunout hned v prvním zápase dne proti první eSubě, Entropiq se pokusí o posun do Top 2.

CZC.eSuba - Enterprise

Tip: Vítěz FT - eSuba
Sledujte živě na twitch.tv/eleaguecz

Velice otevřený zápas. Esuba sice v posledním kole ztratila první body, jenže to bylo po velice těsném Trainu proti silným Entropiq. Enterprise na druhé straně jasně porazili Dark Tigers, samotní hráči se nechali slyšet, že se sešlo všechno a co šlo, to vyšlo. I kvůli nekonzistentním výkonům Enterprise jsou favoritem zástupci "modré krve". I map pool nahrává eSubě, která by měla zvítězit 2:0.

CZC.eSuba
1,35
Enterprise
2,90

Sinners - Brute

Tip: Vítěz zápasu - Sinners
Sledujte živě na twitch.tv/eleaguecz

Zde je favorit jednoznačný. Sinners se zvedají, v obou česko-slovenských ligách jsou v Top 2. Brute oproti tomu změnili sestavu a o víkendu se představí bez Jana "BLUEE" Škalouda. "Musili by to podcenit," řekl o šancích svého týmu Martin "zur1s" Sláma. Sinners vyhrají 2:0.

Sinners
1,04
Brute
8,00

eEriness.MARVO - Sampi

Tip: Vítěz zápasu - Sampi
Sledujte živě na twitch.tv/eleaguecz

Sampi se zvedli ze dna tabulky a momentálně okupují čtvrtou příčku. Eeriness oproti tomu mají na kontě jediný bod a jsou poslední. Pokud se neutrhne Matěj "stinx" Štorek se svými spoluhráči ze řetězu, dá se očekávat jasná výhra Sampi.

eEriness.MARVO
3,25
Sampi
1,29

Dark Tigers - Entropiq

Tip: Vítěz FT - Entropiq
Sledujte živě na twitch.tv/eleaguecz

Oba celky dělí v tabulce Sazka eLEAGUE CS:GO jediný bod. Entropiq ještě neprohráli, Dark Tigers poprvé padli proti Enterprise. Bude zajímavé sledovat souboj AWP hráčů, Lukáš "capseN" Koláčný totiž patří mezi jedny z nejlepších plejerů druhého splitu. Pokud si udrží podobnou formu a přidá se k němu i mladík Filip "AJTT" Dolenský, Dark Tigers to budou mít těžké.

Dark Tigers
2,15
Entropiq
1,60

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+