Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

SOUHRN: Enterprise berou první výhru, Entropiq remizovali s eSubou

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
6. 9. 2020 07:00 Sdílej:

SOUHRN | Pomalu se blížíme polovině druhého splitu Sazka eLEAGUE CS:GO jsme viděli parádní špíly. První eSuba vyzvala Entropiq v boji o první flek, mač skončil remízou 1:1. Sinners si následně poradili s eEriness.MARVO. Sampi jednoznačně přehráli oslabené Brute. Enterprise pak získali první výhru splitu proti Dark Tigers.

Entropiq - eSuba 1:1 (16:14, 7:16)

Poprvé jsme v aktuálním splitu Sazka eLEAGUE CS:GO byli svědky mapy Train. Parádně vyrovnaná bitva nakonec těsně skončila ve prospěch Entropiq, na Miragi pak byla jasným vládcem eSuba. Celý mač ukončil skvělým clutchem Erik "The eLiVe" Sith.

MVP zápasu: Lukáš "Levi" Bouřa

Sinners - eEriness.MARVO 2:0 (16:7, 16:3)

Sinners se v prvních dvou kolech příliš nedařilo. S pouhými dvěma body se pohybovali na pátém místě. I přesto šli do zápasu proti eEriness.MARVO v roli favorita. Tu potvrdili, v celé sérii přišli pouze o deset kol a šlo tak o jeden z nejrychlejších zápasů v Sazka eLEAGUE.

MVP zápasu: Adam "NEOFRAG" Zouhar

 

Brute - Sampi 0:2 (4:16, 10:16)

Organizace Sampi od své CS:GO sestavy čeká rozhodně lepší výsledky, než které borci ukazovali v prvních dvou kolech Sazka eLEAGUE. Tým se ve třetím kole utkal s oslabenými Brute, kterým chyběl Šimon "suplicK" Skuplík. Náhradník Martin "zur1s" Sláma předvedl slušný výkon, prohře ale nezabránil.

MVP zápasu: Martin "bery" Beránek

 

Dark Tigers - Enterprise 0:2 (7:16, 8:16)

Enterprise mířili před začátkem druhého splitu vysoko. V prvních dvou špílech však nezískali jediný bod. To se změnilo proti Dark Tigers, kterým nedali zástupci slovenské organizace šanci. Individuální výkony borců slovenských borců byly parádní.

MVP zápasu: Matěj "twist" Petráš
 

Související články