Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

SOUHRN: Entropiq připravili Sinners o první mapu v Sazka eLEAGUE, oba týmy berou bod

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
23. 8. 2020 09:00 Sdílej:

SOUHRN 1. kolo CS:GO | Konečně! Druhý split Sazka eLEAGUE CS:GO začíná! V prvním zápase překvapili Brute, když porazili favorizované Enterprise. Nováčci z Dark Tigers a eEriness se pak rozešli smírně. Podobně dopadl souboj Entropiq a Sinners. Esuba nedala Sampi příliš šancí a berou všechny tři body za výhru 2:0.

Enterprise - Team Brute 0:2 (7:16, 14:16)

V úvodním zápase druhého splitu Sazka eLEAGUE se utkali borci z Brute proti Enterprise. Než se zástupci slovenské organizace stačili rozkoukat, Brute se dostali do obřího vedení na Miragi. Z toho se Enterprise nedokázali vrátit. Inferno začalo opačně, Brute na začátku výrazně ztráceli. V pravý čas zapnuli a mač otočili.

MVP zápasu: Karel „fredi“ Královec

Hodnocení zápasu:
xperrience, hráč Enterprise:
„Herně jsme byli ve všem pozadu. přehrávali nás v každém směru, špatně jsme callovali... Nedávali jsme ty killy, které jsou pro nás základ. My nehrajeme až tak silně takticky, takže nám ty killy chyběly.“

fredi, hráč Team Brute:
„Speciálně jsme se na Enterprise připravovali, jsme teď na bootcampu, hrajeme minimálně 8 hodin denně. Druhá mapa byla neskutečně vyrovnaná hodně jsme retakovali, ze začátku nám dlouho trvali, než jsme se chytli.“

Dark Tigers - eEriness.MARVO 1:1 (16:8, 6:16)

Dvě naprosto rozdílné mapy. Na Miragi si Dark Tigers jednoznačně přehráli eEriness, na Infernu jsme nebylo daleko od pověstného skóre 16:0. Dark Tigers se nakonec na své teroristické straně dotáhli na 6 kol, což na výhru nestačilo.

MVP zápasu: Matěj „stinx“ Štorek

 

Sinners - Entropiq 1:1 (13:16, 16:7)

Parádní souboj přinesl zápas mezi Entropiq a Sinners. První mapa byla do posledního okamžiku nesmírně vyrovnaná, lépe z ní nakonec vyšli Entropiq. Inferno již bylo jednoznačně ve prospěch Sinners, kteří od začátku zápas kontrolovali. Oba týmy tak berou po bodu.

MVP zápasu: Adam „NEOFRAG“ Zouhar

eSuba - Sampi 2:0 (16:7, 16:12)

Začátek celé Bo2 série začal pro Sampi dobře. Na map picku svého soupeře vedli a takticky hráli na jedničku. Pak však přišel zvrat a eSuba nakonec Vertigo jasně ovládla. Na Overpassu byla eSuba o krok napřed. Sampi se dotáhli na 12:12, eSuba se ale utrhla a bere všechny tři body.

MVP zápasu: Lukáš "luko" Hrabčík

Související články