Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Sinners proti Dánům. Sleduj s námi v pondělí od 18:00 zápas českých jedniček

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
21. 2. 2021 10:40 Sdílej:

Sinners si v týdnu po dvou těsných sériích zajistili postup do další fáze Snow Sweet Snow 2 Regionals. Swiss Stage stejně jako skupinovou část budeme živě vysílat na kanále twitch.tv/eleaguecz, kde budou všechny zápasy živě komentovat Michal „Mishek“ Kabele a Vojtěch „Wango“ Pres.

Základní skupina Snow Sweet Snow Regionals byla jen parádní ochutnávkou před Swiss Stage. V obou BO3 sériích bojovali Sinners o každé kolo, byla to skvělá show. Překvapivě vyrovnaně probíhaly zápasy proti Nordavind a Ambush, až na Infernu v posledním špílu jsme viděli dominantní Sinners.

Ty se doufejme vrátí hned v pondělí, kdy vstupují do další fáze turnaje o sto tisíc dolarů. V prvním zápase se setkají s Copenhagen Flames, týmem, který si v základní části poradil s Astralis Talent i rostoucími Lyngby Vikings. Favorit je však jasný, tím jsou jednoznačně Češi.

Špíl proti Copenhagen Wolves, stejně jako všechny další utkání Sinners v turnaji Snow Sweet Snow, budete moci sledovat živě na kanále twitch.tv/eleaguecz, pokračujeme v pondělí v 18:00. Přijďte fandit českým borcům v honbě za dalším parádním úspěchem!