Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Sinners opět v Evropě, v pondělí vstupují do turnaje o 1,5 milionu korun

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
28. 3. 2021 19:30 Sdílej:

V pondělí začíná hlavní fáze v pořadí třetího turnaje Snow Sweet Snow a ani tentokrát v něm nebudou chybět čeští Sinners. Poprvé z toho byla jedna výhra, podruhé dvě. Potvrdí tuzemští králové stoupající tendenci svých výsledků a podívají se do vyřazovací části? To se dozvíme již v pondělí od 12:00, zápas bude živě vysílán na twitch.tv/eleaguecz.

Prvním soupeřem Sinners bude švédský celek Galaxy Racer. Momentální 78. tým světového žebříčku je spolu něco přes dva měsíce a v posledních několika týdnech získali skalp týmů jako GODSENT, LDLC či Lilmix.

Zřejmě nejznámějšími zástupci Galaxy Racer jsou Joakim „disco doplan“ Gidetun a Niclas „PlesseN“ Plessen. První jmenovaný se proslavil především v barvách Fnatic a GODSENT, druhý reprezentoval Red Reserve či Chaos. Když jim to sedne, dokáží Švédi porazit i lepší celky. Sinners jdou i přesto do zápasu jako jasný favorit.

Zástupci liberecké organizace se pokusí o ukončení pádu HLTV žebříčkem, když se po měsíci a půl ocitli mimo nejlepší třicítku.

Úvodní BO3 sérií Sinners v Snow Sweet Snow 3 vám přinese duo Michal „Mishek“ Kabele a Vojtěch „Wango“ Pres v pondělí od 12:00 na Twitch kanále twitch.tv/eleaguecz a Facebooku Sazka Esport.