Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Sinners nestačili na Poláky, o postup se porvou v pátém zápase

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
13. 3. 2021 18:45 Sdílej:

Čtvrtý špíl Sinners v rámci turnaje Pinnacle Cup neskončil podle představ českého celku. Zástupci liberecké organizace se dlouho rvali s polským týmem Wisla Krakow o postup do play off, o ten se nakonec budou muset pokusit ještě v pátém, rozhodujícím zápase.

Po úvodním zaváhání si Sinners na Pinnacle Cupu vyšlápli na slavné Dignitas a EXTREMUM, svou vítěznou sérii chtěli prodloužit na tři zápasy a zajistit si rovnou postup do pllay off milionového turnaje. Bohužel, nepodařilo se.

Celou sérii začali Sinners netradičně na Overpassu, kde se odehrála obrovsky vyrovnaná bitva, která nakonec skončila lépe pro borce z polské Wisly. 14:16, šlo se na Vertigo.

To Sinners v posledních týdnech náramně svědčí, což se potvrdilo i nyní. Obrovská síla českého celku dovolila soupeřům pouhá dvě kola, takový debakl se jen tak nevidí.

Na rozhodujícím Nuku se opakoval scénář z první mapy, kdy se týmy rvaly o každé kolo, vítězně ze špílu vyšla opět Wisla (23:21).

Češi se tak budou muset po prohře 1:2 (14:16, 16:2, 23:21) předvést ve Swiss Stage Pinnacle Cupu ještě jednou, zápas bude opět vysílán na twitch.tv/eplayer_czsk.

 

Související články