Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Šampioni! Sinners vítězí na Shadow League a berou 12 tisíc dolarů

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
7. 2. 2021 21:31 Sdílej:

Začátek února prostě Sinners v Evropě svědčí. Minulý rok z toho bylo vítězství na Supreme Masters, letos ovládly české jedničky Shadow League. Po úžasném týmovém výkonu zvítězili borci z liberecké organizace finálovou BO3 sérii proti Lyngby Vikings 2:0 a na své konto si připisují druhý mezinárodní triumf.

Týden z říše snů. V pondělí se Sinners dostali mezi třicet nejlepších týmů světa, v neděli slavili vítěznou Shadow League. Česká organizace letí vzhůru a po pouhých dvou měsících v nové sestavě dosahuje historických úspěchů.

Ve finálové BO3 sérii se Sinners utkali se silnými Lyngby Vikings. Dánové v čele s Niels-Christianem „NaToSaphiX“ Sillassenem pomalu nakukují do elitní třicítky, nejde o žádné nuly. Sinners museli předvést to nejlepší.

A to se podařilo. Nebyl hráč, který by výrazně zaostával za svými spolubojovníky, Češi předvedli výborný týmový výkon a zaslouženě neztratili ve finále ani mapu. Vítězství 2:0 (16:12, 16:11) a oslavy mohly začít.

Náročný den začal pro Sinners semfinálovou bitvou proti tureckým Sangal. Nepříjemný soupeř z Blízkého východu nadělil Čechům pořádnou porci starostí, počítalo se každé kolo. Především díky silné CT straně šli Sinners po Nuku do vedení 1:0, na svém oblíbeném Infernu však přišlo zaváhání. Šlo se do třetí mapy. Mirage skončila po dalším boji ve prospěch Sinners. Perfektně se předvedl Adam „NEOFRAG“ Zouhar, naopak Tomáš „oskar“ Šťastný v semifinále strádal.

Související články