Přestupová bomba! Levi, The Elive a Manguss posilami Enterprise
Counter-Strike: Global Offensive Článek Přestupová bomba! Levi, The Elive a Manguss posilami Enterprise

Přestupová bomba! Levi, The Elive a Manguss posilami Enterprise

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

1. 1. 2021 15:58

Enterprise, vícemistři Sazka eLEAGUE CS:GO, míchají rapidně sestavou! Celek, který v druhém splitu všechny překvapil, nyní posiluje hned trojice hráčů. Enterprise tak dávají jasně najevo, že druhé místo bylo pouhým začátkem a míří na nejvyšší příčky.

Do týmu přichází hned dvojitá posila z eSuby. Erik „The eLiVe“ Sith a Lukáš „Levi“ Bouřa, jeden z nejlepších fraggerů posledního roku, budou nově oblékat barvy červenou a bílou.

Třetí novou tváří v dresu Enterprise je Robert „manguss“ Kasper, který tak opouští Dark Tigers, tým, který se neudržel v hlavní soutěži Sazka eLEAGUE. 

„Rozhodli sme sa pre zmenu, ktorej cieľom je v kombinácii s tvrdým tréningom súperiť o domácu špičku a začať sa tiež pravidelne účastniť zahraničných turnajov,“ říká Miro Bodnár, CEO Enterprise.

„Pod farbami EP sa pokúsime o najlepšie výsledky, aké sme kedy ako individuálni hráči mali,“ přidává se The Elive, bývalý IGL eSuby.

Z původní sestavy tak v týmu zůstávají pouze David „forsyy“ Bílý a Lukáš „LucasP“ Pócsik. Naopak z týmu odcházejí Dávid „xperrience“ Červenec, Matěj „twist“ Petráš a Tomáš „system“ Zemko.

„Modrá krev“ se tak ocitá bez dvou výrazných opor, kterými právě Elive a Levi bezpochyby byli, nahradit zkušené střelce bude nesmírně těžké. Naopak Enterprise slušně posilňují, budou šlapat na paty těm nejlepším u nás?

Související články