Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Olofmeister chce dál soutěžit, přechod na Valorant ale nevylučuje

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
29. 4. 2021 10:55 Sdílej:

Od poloviny února je Olof „olofmeister“ Kajbjer neaktivním hráčem. Fanoušci již nemohou sledovat švédskou legendu na nejvyšším levelu Counter-Striku, dvojnásobný vítěz Majoru s Fnatic přemýšlel, co dál. „Chci dál soutěžit,“ prohlásil na svém streamu po delší odmlce. Pokud to bude v CS:GO nebo Valorantu, to však zatím jisté není.

Poslední roky nebyly pro Olofmeistera nijak úspěšné. FaZe Clan se nevedlo, sám Švéd nepředváděl výkony, na které od něj byli diváci zvyklí. Několikanásobná pauza nepomohla, jen při návratu jako stand-in udehrál Olof pár slušných zápasů.

14. února byl Kajbjer opět posazen na lavičku. Začalo se spekulovat o tom, jestli tohle není konec pro švédskou legendu, zda už si své neodehrál a nemá top týmům nic nabídnout. Sám Olof má jiný názor.

„Soutěžení si až moc užívám, chci s tím pokračovat,“ nechal se slyšet Olofmeister. „Dostal jsem několik nabídek, ale nevěděl jsem ještě, co chci do budoucna,“ popisoval Olofmeister únorovou situaci. „Ale teď už to vím a budu pokračovat,“ potěšil své fanoušky.

Zda to bude v Counter-Striku nebo Valorantu, to ještě jasno není. „Záleží na tom, jaké nabídky dostanu v CS:GO,“ říká velezkušený Švéd.

Pro někoho tak soutěživého není jednoduché hrát v týmu jen proto, aby si zahrál. Chce vyhrávat. „Pokud přijmu nějakou nabídku, musí být taková, ve kterou budu věřit,“ vysvětluje Olofmeister. „Nechci pokračovat jen, abych si zahrál,“ doplňuje Olof.