Counter-Strike: Global Offensive Článek Obměněná sestava Brute: Fredi a Crazyy zůstávají, kdo soupisku doplní?

Obměněná sestava Brute: Fredi a Crazyy zůstávají, kdo soupisku doplní?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

22. 6. 2020 14:00

Team Brute prožívají náročný rok 2020. Týmu se dlouhodbě nedaří postavit stabilní soupisku, která by bojovala o ty nejvyšší příčky. Po příchodu Karla „fredi“ Královce svítalo na lepší časy. Brute byli pasování do role největšího konkurenta Sinners. Dařilo se jim. Jenže poté Filip „AJTT“ Dolenský téměř tým opustil, a to se zdá být zlomovým bodem celého problému.

Od tohoto momentu totiž Brute v základní části Sazka eLEAGUE nevyhráli ani jeden mač, když ve třech sériích remizovali a tři prohráli. I přesto nastupovali do čtvrtfinále proti RAMS jako mírní favorité. Svou roli nepotvrdili a utkali se v zápase o 5. místo se Sampi, které nakonec ve třech mapách porazili.  

Ani tento dílčí úspěch sestavu nezachránil a udály se změny. Minulý týden informovali Brute o odchodu Lukáše „capseN“ Koláčného, Filipa „AJTT“ Dolenského a Lukáše „Majky“ Měcháčka. Pro mnohé kontroverzní prohlášení poodhalilo problémy, kvůli kterým hráči tým opustili.

Nové tváře byly přítomny na akci, která se odehrála o víkendu v kancelářích Team Brute. Přímo z gaming housu v ten večer streamoval Simon „kwertzz“ Horák, na jehož vysílání se ukázala průběžně většina nového celku. 

Ke Kwertzzovi, Fredimu a Crazyymu se přidá také Šimon „suplicK“ Skuplík a Jan „BLUEE“ Škaloud. Sestavu potvrdila také fotografie, kterou na Instagramu zveřejnil kouč týmu, Milan „Pepik“ Musil. 

Nová sestava Team Brute • Foto instagram.com/pepe_fabio

Nová sestava Team Brute: 

Karel „fredi“ Královec
Jan „BLUEE“ Škaloud
Simon „kwertzz“ Horák
Ondřej „Crazyy“ Švec
Šimon „suplicK“ Skuplík
Milan „Pepik“ Musil - kouč

Související články