nezastavitelni-sinners-a-esuba-si-vcerejsimi-vyhrami-zajistili-misto-v-play-off
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Nezastavitelní! Sinners a eSuba si včerejšími výhrami zajistili místo v play off!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
21. 9. 2020 09:54 Sdílej:

Oba týmy mají po jedenácti bodech za tři vítězství a dvě remízy. Obě družiny dosud nepoznaly porážku. Esuba a Sinners mají na sedmé Brute náskok osmi bodů což znamená jediné - zajistěný postup do vyřazovací fáze Sazka eLEAGUE CS:GO.

Sinners nezačali druh split Sazka eLEAGUE CS:GO tak, jak je známe. Dvě remízy proti Sampi a Entropiq je poslali na páté místo. Většina fanoušků a expertů připisovali špatnou formu pozdnímu návratu z dovolené a nedostatku tréninku. Tým se také musel přizpůsobit novému IGL.

Před třetím kolem bylo jasno: žádné výmluvy, musí přijít výhra. A ta přišla. Hned třikrát v řadě. Průměrně povolili soupeři šest kol na mapu a netrvalo dlouho a Sinners dotáhli eSubu na prvním místě. Do své klasické formy se dostal také Adam "NEOFRAG" Zouhar, který v pátém kole proti Dark Tigers dosáhl na 2.2 K/D a 1.26 K/R. K němu se přidal především Jindřich "ZEDKO" Chyba, který uzavírá nejlepší pětku ligy ve statistice K/D.


Esuba prožila obrácený začátek splitu. V prvních dvou kolech získala šest bodů a vypadala nezastavitelně. Poté však přišly dvě remízy proti nevyzpytatelným Entropiq a Enterprise. Zejména ve čtvrtém kole proti Enterprise na Dust 2 nevypadala eSuba ve své klasické formě.

Do té se dostala proti Brute. 16:9, 16:3, dvě jednostranné mapy a zajištění místa v Top 6 po základní části. Svou parádní formu a neskutečnou stabilitu ve druhém splitu potvrdil Dominik "blogg1s" Janita. Český sniper se ukázal na druhé mapě se skóre 28/12 a drží si prvenství v entry killech Sazka eLEAGUE se 44 prvními zabitími kola.

 
V šestém kole nás čeká dost možná největší zápas základní části druhého splitu. Sinners a eSuba si to rozdají o první místo v lize. Parádní podívanou budete moci sledovat na twitch.tv/eleaguecz od 17:00.

Související články