Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Největší update v historii CS:GO? Nové módy, úpravy map a další operace

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
24. 10. 2020 11:00 Sdílej:

Po delší době se dost možná dočkáme obřího updatu v CS:GO! Podle informací Nuna “BhT-” Silvy by Valve v nejbližší době mělo vydat nový update CS:GO. Pokud jsou informace správné, máme se na co těšit!

Největším překvapením je návrat spekulací ohledně Source 2. Na jaře jsme měli být blíž, než kdy dřív, v létě pak byl Source 2 zrušen. Nyní se podle informací portugalského profíka a talkesport.com Valve vrátilo k implementaci Source 2 game enginu do CS:GO.

Hráči by se mohli s novým enginem setkat v Public Beta verzi. Source 2 v CS:GO by měl být téměř dokončený a světlo světa by mohl spatřit v blízkých měsících.

Další novinkou v blízkém upadtu by měly být hned tři nové herní módy! Populární Retake servery by se měly stát oficiální součástí naší oblíbené FPS. Druhým módem je mód podobný Heistu z Payday. V neposlední řadě se spekuluje o nových 1v1/2v2 módech.

Portugalec také potvrzuje spekulace posledních týdnů, že by se do hry měla vrátit mapa Tuscan. Změn by se měly dočkat další dvě mapy, konkrétně Mirage a Office.

Danger Zone je dlouho zapomenutým módem. I ten by měl být konečně updatnutý a snad se dočkáme lepšího herního zážitku CS:GO Battle Royale.

Dost možná největší bomba nakonec! Nová operace by mohla být blíž, než si myslíme! Nově by totiž CS:GO mělo mít každoroční operaci. Operation Shattered Web byla vydána v listopadu 2019, uvidíme tak novou operaci hned příští měsíc?

Žádné leaky zatím nebyly oficiálně potvrzeny. Musíme tak s napětím čekat a doufat, že Valve nezapomenulo na svůj nejhranější titul.

Nový update CS:GO? • Foto Steam

Související články