Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Nejlepší hráč roku 2020? Francouzská hvězda ZywOo má jasno

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
14. 1. 2021 07:30 Sdílej:

Druhý rok za sebou stejná otázka. Kdo byl nejlepším hráčem: s1mple nebo ZywOo? Známý francouzský novinář neLendirekt položil otázku ohledně největší hvězdy posledního ročníku právě Mathieu „ZywOo“ Herbautovi, jeho odpověď mnohé překvapila.

Francouzský sniper týmu Vitality totiž vidí jako nejlepšího borce často zmiňovaného na třetí příčce. Nicolai „device“ Reedtz předvádí rok co rok úžasné výkony, jeho čísla však nedosahují takových výšin, jako numera první dvojice.

„I přesto, že má s1mple lepší statistiky, tak pro mě je nejlepší device. To, co dělá pro svůj tým, je neuvěřitelné,“ nešetřil ZywOo slova chvály. 

Nicolai Reedtz se posledních pět let každoročně umisťuje na žebříčku HLTV.org v Top 5, s Astralis zvítězil na čtyřech Majorech a nespočtu dalších turnajů. Není pochyb o tom, že mezi první pětkou se ukáže i tentokrát, s největší pravděpodbností na třetí příčce. 

První plac se však dánskému mistrovi stále vyhýbá, podle Francouze je čas na změnu. Podobného názoru je také legendární Kenny „kennyS“ Schrub. Ukrajince na trůn posadil pouze Bryan „Maka“ Canda, pro ZywOo by hlasovalo dalších dvanáct dotázaných profíků.