Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Levi králem! Vítězem Power Rankings zástupce eSuby o jediný bod

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
13. 10. 2020 15:15 Sdílej:

POWER RANKINGS | Do play off zbývá jen pár dní, my však musíme kralovat vítěze Power Rankings za základní část! Boj to byl tuhý, rozhodoval doslova každý bod. Podobně jako mezi týmy se i zde rozhodovalo mezi borci z eSuby a Sinners.

Jak funguje Power Ranking Sazka eLEAGUE?

Trojice expertů oznámkuje každého hráče od 1-10 (1 nejhorší, 10 nejlepší). Hodnoty se zprůměrují a deset nejlepších si odnese body do celkové tabulky. Nejlépe ohodnocený hráč získá 10 bodů, borec na destátém místě dostane jeden bod.

Michal "leckr" Kadlíček • Foto Sazka eLEAGUE

Entropiq neměli daleko od vyřazení a pádu do baráže. V poslední sérii proti Sampi se předvedl kapitán Michal "leckr" Kadlíček v parádní formě. Na obou mapách byl top fraggerem a dostal svůj celek do play off.

Simon "KWERTZZ" Horák • Foto Sazka eLEAGUE

Headshot král druhého splitu Sazka eLEAGUE. Simon "KWERTZZ" Horák si proti eEriness.MARVO parádně zastřílel. Brute se i díky němu na konci splitu zvedli a skončili čtvrtí. 

Jindřich "ZEDKO" Chyba • Foto Sazka eLEAGUE

Sinners po pomalejším začátku zabrali. Třináct bodů v posledních pěti kolech. Jindřich "ZEDKO" Chyba ukazuje od samého začátku splitu, že patří mezi ty nejlepší aimery na CZ/SK scéně.

Tomáš "zyored" Cvaniga • Foto Sazka eLEAGUE

Ani překvapivá výhra v posledním kole nestačila Dark Tigers k postupu mezi nejlepší šestku. 1,5 K/D a stabilní výkon vyšvihly Tomáše "zyored" Cvanigu na čtvrtou příčku.

Robert "manguss" Kasper • Foto Sazka eLEAGUE

Na Miragi si proti eSubě připsal Robert "manguss" Kasper hned sedm multikill kol. Zejména jeho 4K, kdy si ze soupeřů udělal jednoduché terče, stál za to. Další zástupce DTG v Top 5.

Martin "zur1s" Sláma • Foto Sazka eLEAGUE

Zřejmě nejlepší hráč posledních dvou kol. Martin "zur1s" Sláma se přidal k Brute v druhé polovině splitu a týmu se začalo dařit. Také proti eEriness.MARVO si se svým AWP velice dobře rozuměl. 

Martin "MAXX." Smolár • Foto Sazka eLEAGUE

27 killů proti eSubě na Miragi bylo jedním z hlavních důvodů výhry Dark Tigers nad eSubou. Pokud půjdou Dark Tigers do baráže v podobné formě, o své místo v hlavní soutěži se nemusí bát.

Max "SHOCK" Kvapil • Foto Sazka eLEAGUE

Max "SHOCK" potvrzuje týden co týden svůj individuální skill. I přesto, že je často opomíjen v konverzacích o nejlepších hráčích naší scény, zcela jistě mezi ně patří. To ukázal i proti Enterprise.

Jan "HONES" Urválek • Foto Sazka eLEAGUE

Leckrův hlavní parťák v boji o play off proti Sampi. Třemi clutchi získal několik důležitých kol a po Leckrovi byl nestabilnějším fraggerem.

Karel "fREDI" Královec • Foto Sazka eLEAGUE

IGL Brute není jen mozkem za výkony Brute. Jak základní část začal, tak ji také končí. Proti Entropiq bude důležitým článkem.

Tabulka po 7. kole

Tabulka Power Rankings Sazka eLEAGUE CS:GO • Foto Sazka eLEAGUE

Power Rankings se výrazně započítají do konečného hodnocení MVP celého druhého splitu Sazka eLEAGUE CS:GO.

Související články