Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Konec. KennyS opouští G2, NiKo přechází na roli riflera/AWP

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
4. 3. 2021 22:30 Sdílej:

Čtyři dlouhé roky. Tak dlouho trvalo angažmá jednoho z nejlegendárnějších hráčů CS:GO v týmu G2 Esports. Kenny „kennyS“ Schrub neprožil v dresu G2 zrovna nejúspěšnější období a po trápení v posledních měsících jeho cesta končí.

Velké změny v G2 Esports. Kenny „kennyS“ Schrub končí, do aktivní sestavy se vrací Audric „JaCkz“ Jug. Francouzský kapitán opouští jako poslední zástupce původní sestavy čtyři roky starou kocábku.

ESL Pro League 5, DreamHack Masters Malmö 2017. Jediné dva věhlasné turnaje, které během svého působení v organizace Carlose Rodrígueze dokázal francouzský sniper ovládnout.

Během prvních několika měsíců se francouzská sestava dostala do Top 5 světového žebříčku, čekaly se velké věci. Ty bohužel nepřišly.

Po zářijové výhře na DreamHack Master v roce 2017 se G2 nedočkaly většího triumfu. KennyS nepředváděl přesvědčivé výkony a postupně upadal.

„Kenny je pilířem G2 a legenda scény. Zažili jsme spolu neuvěřitelné momenty a máme úžasné vzpomínky. My všichni si myslíme, že nový domov bude pro Kennyho ideální možností k tomu, aby zůstal na vrcholu,“ říká kapitán Damein „maLeK“ Marcel.

Související články