Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Je to venku! Flusha, suNny a sergej jádrem mezinárodní sestavy

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
12. 4. 2021 16:20 Sdílej:

Dlouho to viselo ve vzduchu, nyní je to konečně oficiální. Robin „flusha“ Rönnquist a Miikka „suNny“ Kemppi spojují síly a konečně spolu budou bojovat bok po boku. „Na projektu jsme pracovali posledních několik měsíců,“ uvádí svůj tým Flusha, jenž se mimo jiné v jednom celku poprvé setká s Jerem „sergej“ Salem, Rokasem „EspiranTo“ Milasauskasem a Buğrou „Calyx“ Arkınem.

Fanoušci konečně uvidí další zajímavý mezinárodní projekt, nad jehož složením se nejeden fanoušek pozastaví. „Sestava zatím není vyrytá do kamene,“ komentuje legendární Švéd momentální složení týmu, podle hltv.org je prozatím turecký hráč Calyx na zkoušce. Celek si dle slov 27letého střelce našel vlastní organizaci, ta zatím není známa a dozvíme se o ní více v následujících dnech a týdnech.

Flusha se suNnym plánovali spojení již několikrát v posledních letech, součástí nového týmu měl být původně také Timothy „autimatic“ Ta, ten ale ukončil CS:GO kariéru a přešel na Valorant.

Zkušené duo doplní dravé mládí v podání sergeje a EspiranTa. 19letí borci již v minulosti ukázali své umění, Fin sergej v dresu HAVU a ENCE, Litevec EspiranTo pod organizacemi CR4ZY nebo c0ntact Gaming.

Aktuální sestava týmu:
Miikka „ suNny “ Kemppi
Robin „ flusha “ Rönnquist
Jere „ sergej “ Salo
Rokas „ EspiranTo “ Milasauskas
Buğra „ Calyx “ Arkın

Související články