I přes atraktivní nabídky si vybral Complexity. Co za rozhodnutím brazilského hráče stojí?
Counter-Strike: Global Offensive Článek I přes atraktivní nabídky si vybral Complexity. Co za rozhodnutím brazilského hráče stojí?

I přes atraktivní nabídky si vybral Complexity. Co za rozhodnutím brazilského hráče stojí?

Kateřina Sauerstromová

26. 9. 2021 18:20

Coldzera objasnil důvody vedoucí k přijetí angažmá v týmu Complexity, kde aktuálně zaskakuje za zraněného hráče.

Marcelo „coldzera“ David odehrál svůj debutový zápas proti týmu FaZe. Začátek v novém celku proběhl úspěšně a Brazilec se mohl radovat z jasného vítězství 2-0 i přes to, že si na mapě Ancient zahrál vůbec první kompetitivní zápas. 

Coldzera prozradil, že měl kromě Complexity i několik dalších nabídek, proč se tedy rozhodl pro americký tým i přes to, že zaskakuje za zraněného k0nfiga?

„Vybral jsem si Complexity jednoduše proto, že jsem chtěl hrát s Luisem (trenér Complexity). Měl jsem i několik dalších, skvělých nabídek, ale chtěl jsem pracovat s ním. Vyhovuje mi i celková atmosféra v týmu,“ objasnil svou volbu coldzera.

Kromě spolupráce s trenérem Luisem vyhovuje brazilskému hráči i pozice, kterou jako náhradník za k0nfiga může hrát. 

Coldzerův tým na úspěšný start proti FaZe nenavázal a v druhém zápase podlehl ukrajinskému NaVi 1-2. V dalším zápase BLAST Premier Fall Groups 2021 čeká na Complexity opět FaZe. Zda coldzerův celek potvrdí předchozí výhru uvidíme už 26.9. v 16:30.

Zdroj: afkgaming.com

Související články