Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Frozenova premiéra s novým lídrem úspěšná, mousesports však následně nestačili na Gambit

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
16. 2. 2021 20:48 Sdílej:

Proti Renegades se pořádně zapotili, na Gambit to nakonec nestačilo. Mousesports bojovali na úvod IEM Katowice Play-In srdnatě, nakonec to stačilo „pouze“ na jedno vítězství.

Pro takový tým, kterým jsou mousesports, je účast na IEM Katowice prakticky samozřejmostí. Mezi šestnáctkou nejlepších týmů světa prostě nemohou chybět. Jediná cesta? Play-In Stage.

Do té rozhodně mousesports nevstoupili podle svých představ. Christopheru „dexter“ Nongovi se proti svému bývalému celku nedařilo, sestava v čele s Davidem „frozen“ Čerňanským se dlouho trápila. Vždyť v jednu chvíli vedli Renegades 12:6!

Jenže trio Robin „ropz“ Kool, Frederik „acoR“ Gyldstrand a již zmíněný David „frozen“ Čerňanský předvedlo parádní show a mousesports nakonec porazili Renegades nejtěsnějším možným rozdílem 16:14.

Proti Gambit začali mousesports mnohem lépe, většinu Dust II kontrolovali průběh zápasu a šli v BO3 sérii do vedení 1:0.

Bohužel Inferno skončilo v neprospěch evropské organizace, na Vertigu šlo o jasnou záležitost a mousesports tak míří do lower bracket, kde se utkají proti jednomu z dvojice Wisla Krakow/Complexity. Naopak Gambit a Spirit již postupují do hlavní soutěže.

Související články