co-nas-naucilo-5-kolo-cs-go-entropiq-krali-remiz-bitva-o-play-off-bude-napinava
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Co nás naučilo 5. kolo CS:GO? Entropiq králi remíz, bitva o play off bude napínavá

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
21. 9. 2020 17:00 Sdílej:

5. KOLO CS:GO | Pouhá dvě kola zbývají do konce základní části Sazka eLEAGUE CS:GO. O prvních dvou příčkách není pochyb, ve zbytku tabulky již není situace tak jednoznačná. Eeriness.MARVO překvapili proti Entropiq, Dark Tigers se neukzaují v nejlepší formě.

Entropiq králi remíz

Entropiq šli do Sazka eLEAGUE s velkým očekáváním. Velká divácká základna věřila svým oblíbencům, vždyť v úvodním kole jako první obrali Sinners o body!

I ve druhém kole předvedli borci kvalitní výkon a společně s Dark Tigers se dělili o druhé místo. Od té doby však ani jednou nezískali plný počet bodů, největším překvapením byla remíza s posledními eEriness.MARVO.

Pokud Entropiq v příštím kole porazí Brute, zajistí si místo v play off. Otázkou je, zda konečně dokáží prolomit prokletí a po třech remízách si připíší na své konto tři body.

Sinners a eSuba v play off

Dvě kola před koncem si zástupci eSuby a Sinners zajistili účast v play off druhého splitu Sazka eLEAGUE. S velkou pravděpodobností se také celky umístěním v Top 2 zajistí přímý postup do semifinále, hodně napoví také jejich vzájemný souboj v příštím kole.

Esuba patří i přes umístění na druhém místě v jarním splitu mezi největší překvapení. V prvním splitu se jim totiž v základní části nedařilo a na poslední chvíli se dostali mezi nejlepší šestku. Pak přišel typický play off buff a eSuba přehrála jak Sampi, tak Gunrunners.

Do druhého splitu vlétli jako uragán a spolu s Entropiq a Sinners ještě nepoznali porážku. Druhý zmiňovaný tým nezačal nejlépe, postupně však nabírá na rychlosti a bodově se dotáhnul na eSubu.

NEPŘEHLÉDNĚTENezastavitelní! Sinners a eSuba si včerejšími výhrami zajistili místo v play off!

Eeriness překvapili, dosáhnou na play off?

Zřejmě nikdo nečekal (kromě Davida "Kaparzo" Laciny), že eEriness.MARVO dokáží Entropiq obrat o body. K tomu všemu s náhradníkem!

Na Dustu byli Entropiq jasně lepším celkem, druhá polovina na Miragi jasně patřila eEriness.MARVO a ti si tak připsali druhý bod do tabulky. 

Další dvě kola budou extrémně důležitá. V šestém narazí hráči eEriness na Enterprise. Pokud alespoň remizují a v posledním dějství ligy porazí Brute, budou mít šanci překvapit a postoupit mezi Top 6.

 

Související články