Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Chcete se přiblížit nejlepším hráčům světa? Použijte jejich crosshair!

Kateřina Sauerstromová
15. 2. 2021 16:24 Sdílej:

Profesionální hráči Counter-Strike: Global Offensive používají různá herní nastavení i crosshair. I když z vás pravděpodobně jejich napodobení neudělá profesionála, je zajímavé si to alespoň vyzkoušet.

Aktuálně existuje více možností, jak si zaměřovač změnit. Klasická cesta je pomocí herní konzole, druhá, novější, je díky vývojářům dostupná od léta minulého roku. Ta nabízí hráčům změnu crosshairu v herním nastavení, což je jednoznačně snazší než při použití konzole, na druhou stranu této možnosti schází drobné úpravy, které jdou naopak změnit pouze přes konzoli.

Nejsnadnější a nejkomplexnější řešení je použití kódu - líbí se vám něčí crosshair? Jednoduše jej zkopírujte podle unikátního kódu, který je ke každému přiřazen. Ve hře stačí jít do Nastavení > Zaměřovač > Sdílet nebo Importovat > Zde vložit kód.

Zaměřovače některých z nejlepších CS:GO hráčů roku 2021

Nicolai „dev1ce“ Reedtz - Astralis (1920x1080, 16:9) 

Jeden z nejlepších AWP hráčů používá velikost 2 v kombinaci černé a žluté, což mu umožňuje vidět dobře i na světlém pozadí.

Kód crosshairu: CSGO-UU84Q-Epkpt-5Bjju-ELVj7-wzUrC

Devicův crosshair je rozhodně netradiční • Foto Koláž sazkaeleague.cz, Valve

Mathieu „ZywOo“ Herbaut - Vitality (1280x960, 4:3, Stretched)

ZywOo používá pušky ještě méně, než dev1ce. Jeho zaměřovač je vhodnější spíše pro pistole. Výhodu mu to přináší například při ECO kole, kdy na první ráně z pistole opravdu záleží. Pro puškaře je naopak typický zaměřovač s odlišným barevným okrajem, ZywOo ale sází čistě na zelenou. 

Kód crosshairu: CSGO-s8VZE-8fftF-TKOHV-qzbrR-TA7yD

ZywOo drží tradiční zelenou • Foto Koláž sazkaeleague.cz, Valve

Jonathon „EliGE“ Jablonowski - Team Liquid (1680x1050, 16:10, Stretched)

EliGE je jeden z nejpřesnějších střelců CS:GO. Jeho zaměřovač je narozdíl od výše zmíněných roztáhlejší a užší, což mu dává větší přehled během míření na nepřítele - ideální pro headshoty na větší vzdálenost. Není proto divu, že má EliGE 49% headshot ratio.

Kód crosshairu: CSGO-w6jDa-VheD6-dSDrK-qGDTW-mRXXC

Elige používá velkou mezeru • Foto Koláž sazkaeleague.cz, Valve

Nikola „NiKo“ Kovač - G2 Esports (1280x960, 4:3, Stretched)

Jeden z nejmenších crosshairů, jaký jste pravděpodobně ve hře mohli vidět. U NiKa si dávejte pozor na rozlišení, které používáte. Pokud máte roztáhlejší 1280x960, bude zaměřovač mnohem viditelnější, i tak ale stále velmi malý. NiKo je jasný důkaz toho, že každému hráči vyhovuje něco jiného.

Kód crosshairu: CSGO-LCUAC-bQVSA-xZVTv-5rhmA-KrhrM

Crosshair, který používá Nikola "NiKo" Kovač • Foto Koláž sazkaeleague.cz, Valve

Našli jste mezi zmíněnými crosshairy svého favorita, nebo zůstanete u toho, který používáte teď?

Související články