Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Cesta k milionu může vést i přes mousesports. S kým se Sinners utkají v pondělí?

jnc
4. 4. 2021 14:10 Sdílej:

Po výhrách nad Galaxy Racer, Anonymo a Sprout se Sinners podruhé v řadě prodrali Swiss Stage Snow Sweet Snow a podívají se do předkola play off. Předtím, než se Češi budou moci utkat s evropskou elitou, musí projít přes ex-Winstrike, tým, který teprve tento týden opustil organizaci kvůli nedodržení smlouvy ze strany managementu.

Konkurence je skutečně obří. V play off Snow Sweet Snow již slabého soupeře nenajdete. Když porazíte jednoho favorita, v dalším kole na vás čeká další. A ještě silnější.

Bývalá sestava Winstrike se momentálně pohybuje na 22. místě světového žebříčku HLTV.org, ve Swiss Stage šlo o nejvýše nasazený tým. V předchozím turnaji Snow Sweet Snow se východní celek dostal až do semifinále, kde podlehl finským HAVU, týmu, který bude čekat ve čtvrtfinále na vítěze souboje mezi Sinners a ex-Winstrike.

Jen těžko tipovat mapy, na kterých se Sinners se svým soupeřem utkají. Dá se očekávat Vertigo, na kterém se oběma celkům daří. Mirage je pro oba týmy statisticky silná, čeští borci se však na Mirage v poslední době příliš neukazují. Podobně jsou na tom s Overpassem, který je na druhou stranu jednou z nejméně hraných a úspěšných map Sinners, naopak ex-Winstrike jsou na Overpassu jako doma. Rozhodně neuvidíme Inferno, které je jasným banem rusko-kazašské skvadry.

Vítěz se, jak již bylo zmíněno, utká s HAVU, vysněný duel proti Fnatic či mousesports by přišel na řadu až ve finále.

Celou pondělní BO3 sérii mezi Sinners a ex-Winstrike, podobně jako všechny další potenciální zápasy liberecké organizace můžete sledovat na twitch.tv/eleaguecz a na Facebooku Sazka Esport. Začínáme v 9:00!

Související články