Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Česká paráda! Sinners nedali legendám šanci a postupují do Top 4

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
14. 1. 2021 17:45 Sdílej:

Tak toto nejspíš nečekali ani ti nejvěrnější fanoušci Sinners! České jedničky se ve čtvrtfinále Vulkan Fight Series utkaly s Dignitas v čele se dvěma švédskými legendami Patrikem “f0rest” Lindbergem a Adamem “friberg” Fribergem a výsledek byl jednoznačný. Sinners postupují do semifinále po vítězství 2:0 (16:4, 16:12).

Na začátku prosince přišel do sestavy Sinners mazák Tomáš “oskar” Šťastný. Tým tak vydal jasný signál. „Jdeme si pro Evropu!“ 

První mezinárodní turnaj a semifinálová účast je na světě. České hvězdy se nezalekli ani 32. týmu světa Dignitas, se severským celkem s dvěma Major vítězi si poradili vcelku bez problémů. Postupem do Top 4 si Sinners zajistili minimální odměnu 72 000 Kč, pokud by se Čechům podařilo celý turnaj ovládnout, získají 485 000 Kč.

Celý tým Sinners předvedl parádní výkon, dvěma borcům se však dařilo ještě o něco lépe. Max „SHOCK“ Kvapil a Sebastian „beastik“ Daňo řádili a ukazují, že Sinners rozhodně nejsou jen o Oskarovi a Neofragovi. Zahrát světově dokáže každý z pětice.

V semifinále si v pátek od půl páté česká sestava zahraje proti HellRaisers, kteří překvapivě porzaili forZe 2:1. Mač můžete sledovat na twitch.tv/vortexentmt.

Související články