Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

AJTT válí! Sinners, Entropiq a eSuba vládnou týmově i individuálně

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
17. 9. 2020 18:35 Sdílej:

Čtvrté kolo Sazka eLEAGUE přineslo opět několik vypjatých mačů a výborných individuálních výkonů. Těch deset nejlepších si připisuje body do celkového hodnocení Power Rankings Sazka eLEAGUE CS:GO.

Jak funguje Power Ranking Sazka eLEAGUE?

Trojice expertů oznámkuje každého hráče od 1-10 (1 nejhorší, 10 nejlepší). Hodnoty se zprůměrují a deset nejlepších si odnese body do celkové tabulky. Nejlépe ohodnocený hráč získá 10 bodů, borec na destátém místě dostane jeden bod.

Filip "AJTT" Dolenský • Foto Sazka eLEAGUE

Entropiq jsou na třetím místě a velký podíl na tom má právě Filip "AJTT" Dolenský. Mladý střelec má na svém kontě již 12 clutchů a v této statistice nemá konkurenci. Proti Dark Tigers opět předvedl super výkon a zaslouženě bere první příčku.

Jindřich "ZEDKO" Chyba • Foto Sazka eLEAGUE

Jindřich "ZEDKO" Chyba přenechal povinnosti IGL svému spoluhráči Sebastianu "beastik1" Daňovi a parádně mu to pálí. Proti Brute si otevřel střelnici a trefoval jednoho soupeře za druhým.

Martin "MAXX." Smolár • Foto Sazka eLEAGUE

Souboj sousedů v tabulce nepoznal vítěze. K bodu proti Entropiq pomohl Dark Tigers Martin "MAXX." Smolár. 1.3 K/D a stabilní výkon poslaly střelce DTG na třetí místo.

Lukáš "capseN" Koláčný • Foto Sazka eLEAGUE

Již třetí střelec ze souboje Entropiq vs. Dark Tigers a mimojiné třetí bývalý hráč Brute. Jeden z nejlepších sniperů Sazka eLEAGUE CS:GO měl přesnou mušku a jeho 4K na Nuku opravdu stál za to!

NEPŘEHLÉDNĚTE: To nejlepší ze 4. kola CS:GO: Parádní wallbang od Nia či capseN AWP show

Max "SHOCK" Kvapil • Foto Sazka eLEAGUE

Často podceňovaný hráč, který však patří mezi nejlepší aimery na česko-slovenské scéně. Přesně mířil i proti Brute a v celkovém hodnocení poskočil.

Dominik "blogg1s" Janita • Foto Sazka eLEAGUE

Na Dominika "blogg1s" Janitu se eSuba může spolehnout. V jediném zápase druhého splitu Sazka eLEAGUE nezaznamenal negativní K/D. Podobná vyrovnanost eSubě v prvním splitu chyběla.

Martin "bery" Beránek • Foto Sazka eLEAGUE

Mladá puška Sampi se se svými soupeři nepáře. V K/D statistice Sampi mu patří první flek a proti eEriness si parádně zastřílel. Když se Bery rozhodne otevřít site, často se mu to podaří.

David "forsyy" Bílý • Foto Sazka eLEAGUE

Enterprise se zvedají. Po výhře nad Dark Tigers obrali o bod první eSubu a David "forsyy" Bílý se pomalu dostává do formy z jarního splitu.

Adam "NEOFRAG" Zouhar • Foto Sazka eLEAGUE

Obecně považovaný za nejlepšího střelce česko-slovenské scény. Adam "NEOFRAG" Zouhar není tak dominantní jako na jaře, i tak je v killech v Top 5 z celé ligy. Spolu se Zedkem a Shockem se zařídili o porážku Brute.

Martin "Pechyn" Pechoušek • Foto Sazka eLEAGUE

Martin "Pechyn" Pechoušek se společně s Berym postaral o udržení šancí svého týmu na Trainu. Podobně se mu dařilo i na Miragi a připisuje si bodík do celkového hodnocení.

Tabulka Power Rankings po 4. kole

Tabulka po 4. kole • Foto Sazka eLEAGUE

Související články