Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

5 důvodů, proč může vyhrát eSuba: Blogg1sovi to pálí, Levi atakuje MVP

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
17. 10. 2020 10:08 Sdílej:

Cíl eSuby v play off je jasný. Dostat se do finále a v něm přehrát Sinners. Na jaře se to borcům "modré krve" nepodařilo. Díky čemu by mohli zástupci eSuby postoupit přes Enterprise a zvítězit ve finále?

Blogg1s ve formě

Ve statistice entry killů je Dominik "blogg1s" Janita jasným vládcem. Průměrně má na jedné mapě 4,5 entry killů, parádní číslo. Stabilní výkony vyšvihli Blogg1se mezi nejlepší snipery Sazka eLEAGUE.

Zkušený benq1

Tomáš "benq1" Masaryk patří bezpochyby mezi největší legendy organizace eSuba. Dlouhá léta je součástí týmu, se kterým jako hráč i jako kouč vyhrál nespočet turnajů a tým dokáže parádně připravit.

Levi MVP

Střílí mu to. Lukáš "Levi" Bouřa vyhrál Power Rankings Sazka eLEAGUE, ve kterých o jediný bod překonal Adama "NEOFRAG" Zouhara. Pokud bude v podobné formě pokračovat, bude eSuba útočit na nejvyšší stupínek.

Map pool

Esuba ukázala, že se nebojí hrát téměř jakoukoliv mapu. Kromě tradičního Nuku a Mirage jsme je viděli také na Trainu či Vertigu. Veto proti Enterprise bude rozhodně zajímavé a pokud bude mít eSuba dobré veto, může to pro její střelce znamenat polovinu úspěchu.

Zkušenosti

Esuba je společně se Sinners jediným týmem, který funguje od začátku roku ve stejné sestavě. Kluci spolu drželi v dobrých i těžkých časech a to je jistě stmelilo. Pokud bude eSuba pozadu, vždy bude mít psychickou sílu na comeback.

 

Související články