5-duvodu-proc-mohou-vyhrat-sinners-neofrag-beastik-shock-cannie-zedko
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

5 důvodů, proč mohou vyhrát Sinners: Neofrag, Beastik, Shock, Cannie, Zedko

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
17. 10. 2020 11:50 Sdílej:

Jdou si pro vítězství. Cokoliv jiného než první místo by pro Sinners bylo obřím zklamáním. Jdou si pro půl milionu a nic je nezastaví. Recept na vítězství je jednoduchý. Ingrediencí je přesně pět.

Adam "NEOFRAG" Zouhar

1.37 K/D. 21,2 killu na zápas. Parádní statistiky hvězdy Sinners. Neofrag je všeobecně považován za jedničku česko-slovenské scény. Když je Neofrag ve formě, nechcete proti němu stát.

Jindřich "ZEDKO" Chyba

Od předání IGL role svému spoluhráči se Jindřich "ZEDKO" Chyba doopravdy rozstřílel. Na Zedka se Sinners mohou spolehnout. Málokdy uvidíte českého střelce na dně serveru.

Hubert "CaNNiE" Ludwig

Sniper Sinners. Patří mezi naprostou špičku AWP hráčů u nás. Jeho entry killy dostávají Sinners do výhodných situací, které pak vedou k vyhraným kolům. Jeho souboj s Martinem ""zur1s" Slámou bude stát za to.

Max "SHOCK" Kvapil

Všeobecně považován za jednoho z nejlepších aimerů na česko-slovenské scéně. Jeho one tapy jsou často přesné a smrtelné. To ukazuje v clutch situacích, z nichž ve většině případů vyjde jako vítěz.

Sebastian "beastik" Daňo

Od začátku druhého splitu IGL Sinners. 1.29 K/D ho řadí na třetí místo v Sazka eLEAGUE. Role lídra mu rozhodně neubrala na individuálních kvalitách. Hráči si herní styl pod Beastikem chválí a dost možná je uvidíme v ještě větší formě než doteď.

Související články