Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

5 důvodů, proč mohou vyhrát Brute: Zur1s ve formě a zkušený Fredi

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
13. 10. 2020 10:20 Sdílej:

PLAY OFF CS:GO | Ze začátku bída, ke konci jeden z nejlepších celků ligy. Brute prožili turbulentní druhý split Sazka eLEAGUE CS:GO, do play off však jdou se vztyčenými hlavami. 

Jedna dvě, zur1s jde...

Sniper týmu Brute předváděl po příchodu do týmu neskutečné výkony. Proti Entropiq se předvdl na Dustu parádnimi 35 killy a byl hlavním klíčem úspěchu Brute. 1.12 K/D a za deset zápasů si připsal Martin "zur1s" Sláma 269 killů. To znamená neuvěřitelných 26,9 killu na mapu!

Frediho zkušenosti

Karel "fREDI" Královec patří mezi nejzkušenější hráče celé ligy. CS:GO hraje od samotného počátku, v 27 letech zkouší novou výzvu: dostat mladý celek na vrchol česko-slovenské scény. Po základní části čtvrté místo, jak se povede Brute v play off?

KWERTZZ se probouzí

Proti eEriness.MARVO se předvedli Brute v plné polní, Simon "KWERTZZ" Horák byl dirigentem výhry 2:0 a postupu na čtvrtou příčku. V druhém splitu pak měl Headshot rating 66%, nejvyšší z celé ligy!

Karel "fredi" Královec • Foto Jiří Novák/Sazka eLEAGUE

Proti Entropiq umí

Brute se pohybovali před šestým kolem Sazka eLEAGUE u spodku tabulky. Po výhře v úvodním kole přišly čtyři prohry a na Brute čekal těžký soupeř z Entropiq. Borci z Brute předvedli výborný výkon, sniper týmu Zur1s se s nikým nepáral. Do čtvrtfinále půjdou s hlavami nahoře, ví, že Entropiq mohou porazit.

Forma

Finiš základní části se Brute vydařil na jedničku. Šest bodů ze dvou mačů, sprint do horní poloviny tabulky. Jak individuálně, tak týmově byli Brute ve formě. Dokáží přenést dobré výsledky do play off?

Sledujte čtvrteční vyřazovací boje na twitch.tv/eleaguecz.

Související články