Článek Známe další postupující v iSport LIZE. Dál jdou sparťané i Dida od Jankta

Známe další postupující v iSport LIZE. Dál jdou sparťané i Dida od Jankta

iSport.cz

14. 4. 2019 19:50

Třetí kvalifikace CZC.cz iSport LIGY v hraní fotbalového simulátoru FIFA skončila. I v ní se soutěžilo o osm míst, která hráčům zajistila účast v online finále. Do něj se probojovali oba hráči eSportového týmu Sparty Emerickson a The Johny. Spolu s nimi slaví postup také TeamSampi.DiDA, zástupce profesionálního týmu českého fotbalového reprezentanta Jakuba Jankta, ale i Supervazka98, NgAngel, BR1Ck, Prdik87 a Vondrusiino.

Zúčastnit se iSport LIGY můžeš zdarma. Stačí mít Playstation, hru FIFA 19 a být připraven vyřadit pár protivníků. Z celkem čtyř kvalifikací postoupí do ONLINE finále nejlepších 32 hráčů, kteří se 21. dubna porvou mezi sebou o osm vstupenek do OFFLINE finále. To se uskuteční v multikině v pražské Hostivaři.

Každá online kvalifikace je otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3, hraje se tedy na "dva vítězné zápasy".

Hraj ve středu 17. dubna čtvrtou kvalifikaci CZC.cz iSport LIGY

Postupující do ONLINE finále:

První kvalifikace: Doli2000, Kobbycz88, Caster, BaoBab22, Slavista, Rozsi, RIIJK, Jacoisgod.

Druhá kvalifikace: valvi10, INAE.pikej, JamesBony28, T9Laky, INAE.Driskecz, Willy9, INAEsrda, INAE.Typcii

Třetí kvalifikace: Emerickson, The Johny, TeamSampi.Dida, Supervazka98, NgAngel, BR1Ck, Prdik87, Vondrusiino.

Čtvrtá kvalifikace: ?