Změny v týmu Fnatic! Jackinho jde na lavičku, přichází smooya jako stand-in
Counter-Strike: Global Offensive Článek Změny v týmu Fnatic! Jackinho jde na lavičku, přichází smooya jako stand-in

Změny v týmu Fnatic! Jackinho jde na lavičku, přichází smooya jako stand-in

njc

9. 10. 2021 15:16

Neúspěch na IEM Fall, nepostup na Major a tragická forma. Fnatic se nedaří a předčasný konec na kvalifikačním turnaji švédského Majoru definitivně znamenal personální změny. Právě často kritizovaný Jack „Jackinho“ Ström Mattsson opouští aktivní sestavu Fnatic, jeho místo prozatím zaujme Owen „smooya“ Butterfield.

Na ESL Pro League 14 to s Fnatic nevypadalo zle. Kvalitní a vyrovnané výkony dávaly fanouškům naději. Ti zároveň doufali, že mladý sniper Jackinho nasbírá na tier 1 eventech dostatečné množství zkušeností a podpoří hlavní hvězdy týmu svou fire power.

Jenže IEM Fall znamenalo pro Jackinha další propad. Švéd nebyl tím pilířem s AWP, který Fnatic potřebovali. Předvedená hra se nezlepšovala, stagnovala. 0,90 rating na IEM Fall sice nebyl nejhorší z týmu Fnatic, obrázek v jednotlivých zápasech ale nehrál ve prospěch Jackinha.

O konci švédského snipera se mluvilo již v dřívějších týdnech, nyní je to ale definitivní.

Jack „Jackinho“ Ström Mattsson jde na lavičku, na jeho místě bude prozatím nastupovat Owen „smooya“ Butterfield. Ten je momentálně posazen na lavičku v týmu Movistar Riders.

Související články