Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Změny v eSubě. NIO a jaro odchází, nahradí je borec z akademie a hvězda Sampi

njc
16. 7. 2021 21:00 Sdílej:

Nebylo to úspěšné jaro pro eSubu. V COOL Lize sice získali bronzové medaile, v Sazka eLEAGUE však vypadli hned v prvním kole play off a dělené páté místo bylo pro ambiciózní organizaci zklamáním. Do dalšího splitu půjde „modrá krev“ v pozměněné sestavě, IGL Peter „jaro“ Rauch a Dominik „NIO“ Maxian končí, z akademie přichází Lukáš „sAvana1“ Lintner a ze Sampi Martin „Pechyn“ Pechoušek.

Jako na bobové dráze. Ze začátku roku 2021 se eSuba hledala, postupně však našla svou formu, střelci se sehráli a ukázali svůj potenciál. Jenže ve finiši největších česko-slovenských lig nesplnili své cíle a ani jednou se neprobojovali do vysněného finále. A nyní přichází změny.

Sestavu opouští vůdce Peter „jaro“ Rauch, který do týmu přišel teprve na začátku roku 2021 z Dark Tigers, po šesti měsících opět mění domov.

Druhým playerem, který bude měnit dres eSuby, bude Dominik „NIO“ Maxian. Ten odchází z „modré krve“ přesně po osmáncti měsících, během kterých získal hned tři stříbrné medaile z tuzemských lig. Ani jednou však nedosáhl na stupínek nejvyšší. Malá kaňka na úspěšném příběhu.

První nováček přichází z akademie eSuby. Slovenský Lukáš „sAvana1“ Lintner předváděl mezi mladíky parádní výkony, které byly mimojiné oceněné nominací do slovenské reprezentace.

S ním se do týmu připojí navrátilec Martin „Pechyn“ Pechoušek. Ten byl posledním borcem, který se od začátku Sampi držel v CS:GO týmu, po dalším neúspěchu však přišel rozchod a Pechyn se pokusí napravit nepodařené angažmá v organizaci Jakuba Jankta.

Související články